Rüyada “Rüyada Islanmak” Görmek

Rüyada Islanmak

Rüyada ıslanmak, rüyayı gören kişinin sıkıntılarından arınarak, rahata ve feraha ereceğine delalet eder. Rüyada ıslandığını görmek, dini açıdan rüyada ıslanmak, kişinin beklediği bir haberin tez şekilde haneye ulaşmasına, müjdeli haberlerin kısmeti açmasına, sağlık ile ilgili problemlerin son bulmasına yorumlanır.

Rüyada ıslanmak, rüya alimleri tarafından da bu rüya bereket ve kazanç kapılarının her daim açık olacağına delalettir. Rüyada ıslandığını gören kimse, alınan desteklerle birlikte maddi açıdan refahın artacağı yorumlanır.

Rüyada Islanmak İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) rüyayı, kişinin zinde ve şifada olmasına, sağlık ile kısmetli hayata nail olmasına yorumlanmıştır.

Rüyada Hortumla Islanmak

Rüyada hortumla ıslanmak, geçici heveslere ve kısa süren mutluluğa delalet eder. Kişi rüyasında hortumla ıslandığını görürse, yakın zamanda alacağı bir haberle mutlu olacağına fakat bu mutluluğun uzun sürmeyeceğine yorumlanır. Kişi eğer bir kazanç ve maddi gelir elde edecekse, kısa zamanda tüm birikimini kaybedeceğine, kısmetini geçici olarak kapatacağına delalettir.

Rüyada Denizde Islanmak

Rüyada denizde ıslanmak, bolluğa, berekete, dünya malına ve kişinin hayattan memnun olmasına delalettir. Rüyada deniz görmek sıkıntıların yok olacağına ve kişinin hanesinde huzura kavuşacağına yorumlanır. Rüyasında denizde ıslandığını gören kimse, büyük bir kazanca ortak olarak bu kazanç sayesinde tüm sıkıntıları hanesinden uzaklaştırarak, mutlu bir gelecek elde edeceği şeklinde rüya yorumlanır. Bu rüya genel olarak maddiyatla ilgili konularda uzmanlaşmaya ve destek almaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmurda ıslanmak, rüyayı gören kişinin hayatına gelecek bereketi simgelemektedir. Ayrıca, rüya ruhen sıkıntı ve bunalım içerisinde olan kişinin sıkıntılardan arınarak, feraha ermesine nail olur. Rüyasında yağmurda ıslandığını gören kişi çevresi tarafından da sevilen ve saygı duyulan bir mertebeye ulaşarak, yakın erkandan hoşgörü almasına delalet eder.

Rüyada Islanmaktan Kaçmak

Rüyada ıslanmaktan kaçmak, rüyayı gören kişi için nasibin kısılacağına, kötü paranın haneye gireceğine ve kısmetin haram ile buluşacağına delalet eder. Rüyasında ıslanmaktan kaçan kişi bilerek kendi nasibini düşmanın eline bırakıyor şeklinde yorumlanabilir. Bu durum genellikle düşmanla yapılan ortaklık, dedikodulara aracılık etmek ve harama el uzatmak şeklinde tabir olur. Kişi yapacağı bir iş ortaklığında harama el uzatarak, kötünün yanında durarak, kendi kısmetini ve hayır kapılarını kapatmasına, haneden bereketi uzaklaştırmasına delalet eder.

Rüyada Fıskiye ile Islanmak

Rüyada fıskiye ile ıslanmak, haneye yakın kişilerden gelecek desteğe ya da yardım eline delalettir. Rüyayı gören kişi eğer maddi ya da manevi açıdan bir problem yaşıyorsa, yakın çevrede duyacağı haberlerle feraha erecek, sıkıntıların yok olmasını sağlayacaktır. Ayrıca, rüya uzun zaman beklenen kısmete de delalet eder. Bu kısmet çoğu kez evlilik ya da devlet kapısından beklenen bir haber olabilir.

Rüyada Kıyafetlerin Islanması

Rüyada kıyafetlerin ıslanması, rüyayı gören kişinin sağlıkla ilgili problemlerin üstesinden gelmesine ve sıkıntılardan arınarak, şifayı bulmasına delalet eder. Rüyayı gören kişi kendisi ya da yakın çevresiyle ilgili sağlık problemi yaşıyor olabilir. Gelecek müjdeli haberlerle birlikte hanede büyük mutluluk yaşanacak ve şifa haneden eksik olmayacak şeklinde rüya yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani