Rüyada “Rüyada İskele Görmek” Görmek

Rüyada İskele Görmek

Rüyada İskele görmek, iki şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin yapılacak işlerin düzgün bir şekilde ilerleyeceğine, atılan adımların doğru olduğuna işaret eder. Rüyada iskele gören kimse, hayırlı kazanç elde edileceğine ve çalışmalarının karşılığını alıp maddi kazanç elde ederek mülk satın alacağına delalet eder. Rüyada iskele görmek, işlerin bozulmasına, maddi kayıplar yaşayacağına ve işlerin istediği gibi gitmemesinden dolayı maddi kayıplar yaşayarak zor günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada İskele Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin ( r.a) şöyle buyuruyor; rüyada iskeleyi sağlam bir yere bağladığını görmek, işlerin yolunda olmasına fakat iskeleyi çürük bir yere bağladığını görmek ise, işlerin bozulmasına ve rüyayı gören kişinin zor ve sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder.

Cafer-i Sadık ( r.a) buyurmuştur ki; rüyada sağlam ve mükemmel iskele görmek halkın işlerinin muntazam olması ile yorumlanır. Çürük ve dar iskele halkın işlerindeki intizamsızlığa ve zorluğa delalet eder.

Rüyada İskele Kurmak

Rüyada iskele kurmak, rüya sahibinin kolay bir hayat yaşayacağına, yaşamının tazeleneceğine ve geçim sıkıntısı yaşamayacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada iskele kurmak, geçmiş konuların tekrar gündeme gelerek canının sıkılacağına ve bu durumdan rahatsızlık duyacağına işaret eder.

Rüyada İskele Yapmak

Rüyada iskele yapmak, rüya sahibinin iş ve ya aile bireylerinden birinin kalbini kırdığını, onlara karşı kötü davrandığını ve yalanlar ile dolandırdığına işaret eder.

Rüyada İskelede Oturmak

Rüyada iskelede oturmak, rüya sahibinin Allah yolunda helal yolla kazandığı parayı yine Allah yolunda harcayarak fakir fukarayı sevindirip çok sevaplar kazanacağına işaret eder.

Rüyada İskelede Yürümek

Rüyada iskelede yürümek, rüya sahibinin kötü günler geçireceğine ve iyi gününde yanında olan kişilerin kötü gününde rüya sahibinin yanında olmayacağına ve yalnız bırakacağına işaret eder. Aynı zamanda hak ettiği ne varsa Allah ve kul tarafından ona ikram edileceğine delalet eder.

Rüyada İskelede Olmak

Rüyada iskelede olmak, rüya sahibinin canının çok sıkılacağına ama bu sıkıntılı günlerini kısa zamanda atlatarak hem manevi hem de maddi huzura ereceğine işaret eder.

Rüyada İskele Yıkılması

Rüyada iskele yıkılması, rüya sahibinin gönlünden geçen ne var ise gerçekleşeceğine, çalışma hayatında önemli işlere imza atarak çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacağına ve örnek çalışan olacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda uzun zamandır çalıştığı işte kendisine iyi bir teklif gelerek kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Vapur İskelesi Görmek

Rüyada vapur iskelesi görmek, kalp kırıklıkları sebebi ile araları açılan çiftlerin problemlerini karşılıklı konuşarak halledeceğine ve evliliklerini kurtaracağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi çevresi tarafından sevilen ve takdir gören bir kişi olduğuna delalet eder.

Rüyada Tahta İskele Görmek

Rüyada tahta iskele görmek, rüyayı gören kişinin elinde bulunan imkanlar neticesinde hiç ummadığı kadar büyük işler yapacağına ve bu yapacağı işlerden maddi olarak gücüne güç katacağına işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani