Rüyada “Rüyada Isınmak” Görmek

Rüyada Isınmak

Rüyada ısınmak, görülen rüyadaki ısınmanın şekline ve verdiği hisse göre değişik anlamlar ile tabir edilmektedir. Bir kimse rüyasında bir ateşin karşısında oturup, huzur hissederek ısınıyorsa bu rüya hayır ile yorumlanır. Rüyada ısındığını görmek, rüyayı gören kimsenin sıkıntılarından kurtulup, mutlu bir döneme başladığı ile tabir edilen bu rüya, aynı zamanda neşeye, alınacak iyi haberlere yorulur. Ancak bir kişi rüyada aşırı sıcak hissediyorsa, hatta ateş görüp, bu ateş tarafından yakıldığını görmüşse bu rüya da kişinin yaşayacağı olumsuzluklara işaret eder.

Rüyada Isınmak İslami Anlamı

Rüyada ısınmak eğer kişinin bu durumdan rahatsız olmasına neden oluyorsa, bu kimse atacağı adımlara dikkat etmeli, çevresinde dost olarak gördüğü kimselere karşı temkinli davranmalıdır. Çünkü rüyada görülen ısı veya ateş, kişinin yakın çevresindeki kötü niyetli kimselere delalettir.

Büyük İslam alimleri de rüyada ısınmak hakkında bazı tabirlerde bulunmuştur. Rüyada Isınmak, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyada ısı ve ateş ile ilgili şeyler görmek, çok farklı şekillerde tabir edilir. Buna göre rüyada görülen ısı kaynağı veya ateş fitneye, düşmanlığa, bazı konularda düşülen anlaşmazlığa, kişinin hedeflerine ulaşamamasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Sobada Isınmak

Rüyada sobada ısınmak, genel olarak hayırla tabir edilmektedir. Bir kimse rüyasında bir sobanın karşısında oturup ısınıyorsa, bu kimse zor günlerden sonra gelecek olan kolaylıklar ve hayırlı haberler ile müjdelenmektedir.

Rüyada Güneşte Isınmak

Rüyada güneşte ısınmak, bol şansa, bolluğa ve berekete işarettir. Dünyanın ısı ve ışık kaynağı olan güneşi rüyada görmek, aydınlık günlere, ferah ve huzur içinde yaşamaya, düşmanlara galip gelmeye delalet edilir.

Rüyada Ateşte Isınmak

Rüyada ateşte ısınmak hem olumlu hem de olumsuz biçimde yorumlanmaktadır. Kimi dini yorumlara göre rüyada görülen ateş, günahları temsil eder. Bu rüyayı gören kişi günahlarına tövbe etmeli ve hayır işlerde bulunmalıdır. Rüyada Isınmak, Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada görülen ateş, kazanılacak olan zaferleri temsil eder. Bu rüyayı gören kişi her işinde başarılı olur.

Rüyada Üşüyüp Isınmak

Rüyada üşüyüp ısınmak, zor zamanlardan sonra gelen rahatlığı temsil eder. Bu rüya sahibi eğer borçlu ise borçlarını öder ve rahat zamanlar yaşar. Eğer bu rüyayı gören kişinin evinde ve ailesinde bazı sorunlar hasıl olmuşsa, bu sorunlara çözüm bulur ve feraha çıkar.

Rüyada Güneşten Isınmak

Rüyada güneşten ısınmak, rüya sahibi için şanslı bir dönemin başladığına delalettir. Bu rüyayı gören kişi şans oyunlarından para kazanabilir veya kendisine kalan bir miras yoluyla ömrü boyunca bolluk ve bereket içinde yaşar.

Rüyada Kaloriferde Isınmak

Rüyada kaloriferde ısınmak sevince, huzura, müjdelere delalettir. Rüyada bir ısı kaynağı görmek, ısınmak ve ateş görmek hakkında İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; bu rüya bazı müjdeleri işaret eder. Ancak aynı zamanda görülen rüyanın durumuna göre yaşanacak korkulu halleri, çekilen bir azabı, günahları da işaret edebilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani