Rüyada “Rüyada İpek Görmek” Görmek

Rüyada İpek Görmek

Rüyada İpek görmek, iyiye yorumlanır. Rüyada ipek gören kimse, iyi niyetlerine, temiz kalpliliğine, hoşgörülü ve her zaman ılımlı bir insan olduğuna delalet eder. Rüyada ipek görmek, ruhsal anlamda huzur bulmak ve psikolojik tüm sıkıntılardan arınmak ile yorumlanır.

Rüyada İpek Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (ra) demiştir ki; rüyada ipek görmek, murada ermek demektir. Yapılan işlerden hayır görmeye ve menfaat elde etmeye tabir edilir. Bazı alimlere göre rüyada ipek görmek, sakinlik, rahatlık anlamlarına gelir. Başka bir yorumu ile bu rüya, haram mal ile tabir edilir.

Rüyada İpek Böceği Görmek

Rüyada ipek böceği görmek, rüyayı gören kişinin, yaşayacağı bir takım olumsuzluk ve can sıkıcı olaylara tabir edilir. Ticari hayatta sıkıntılı bir sürece yorumlanır. Bazı alimlere göre tam tersi olarak müjdeli haberler ile değerlendirilir.

Rüyada İpek Şal Görmek

Rüyada ipek şal görmek, bolluk ve bereket içinde olmaya, rızkın artmasına, nasibin çoğalmasına delalet eder. Kirmani (ra) demiştir ki; bu rüyayı gören sırtındaki yükten kurtulur. Bir diğer yorumu ile rüya sahibinin, uzun zamandır arzu ettiği huzur ortamını yakalayacağına işaret eder. Evlilik olarak da tabir edilir.

Rüyada İpek Kozası Görmek

Rüyada ipek kozası görmek, incelik ve titizlik gerektiren bir işin varlığına işaret eder. Kişinin, dikkatle çalışarak bu işten istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine tabir edilir. Bu rüya, ticarette itibar kazanmak ve söz sahibi olmak ile de yorumlanır. Diğer bir yorum ise kişinin aile, iş ve yakın çevresi ile ilişkilerinde özenli olduğuna delalet eder.

Rüyada İpek Halı Görmek

Rüyada ipek halı görmek, İslami anlamı ile hanede, yuvada mutlu günlere delalet eder. Maddi anlamda rahatlamaya, gelirin artmasına, kazancın yükselmesine ve refah düzeyinde yükselişe yorumlanır. Bu rüya, zenginlik ile de tabir edilir. Aile üyeleri ile olan sıkıntı ve sorunların yakın zamanda biteceğine de değerlendirilir.

Rüyada İpek Gömlek Görmek

Rüyada ipek gömlek görmek, hayra yorumlanır. Cafer-i Sadık ra buyurmuştur ki; bu rüyayı gören geçim sıkıntısından kurtulur. Makam ve mevki sahibi olmak anlamına da gelir. İyi ve hayırlı işler yapmak ve bu işlerden hayır görmek, menfaat elde etmek anlamına gelir.

Rüyada İpek Kumaş Görmek

Rüyada ipek kumaş görmek, kişini yaşadığı bir takım zorluklara işaret eder. Olumsuz dönemlere, sıkıntı ve üzüntülere, ilişkilerde problemlere tabir edilir.

Rüyada İpek Eşarp Görmek

Rüyada ipek eşarp görmek, kişinin içinden geldiği gibi yaşayacağına, harcamalar yapmaya ve rahatlamaya delalet eder. Düzen kurmak ya da düzenli bir hayat yaşamak anlamlarına da gelir. Bazı yorumculara göre özel hayatta sorunların biteceğine, problemlere çözüm bulmaya tabir edilir.

Rüyada İpek Elbise Görmek

Rüyada ipek elbise görmek, aşk ve sevgiye tabir edilir. Bekar kimseler için sevmek ve sevilmek ile değerlendirilir. Evli kimseler için ise eşler arasında bağın kuvvetleneceğine, birlik ve beraberlik yaşanacağına delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani