Rüyada “Rüyada İp Görmek” Görmek

Rüyada İp Görmek

Rüyada İp görmek, rüyayı gören kişinin hayatında bir dönüm noktası olacağına işaret eder. Rüyada ip gören kimse, kötü giden hayatının bir anda değişerek her şeyin yoluna gireceğine ve mutlu olacağına delalet eder. Rüyada ip görmek, aynı zamanda işlerinin yoluna girerek maddi güç elde edeceğine ve hayatını maddi sıkıntı yaşamadan geçireceğine delalet eder.

Rüyada İp Görmek İslami Anlamı

Nablusi (r.a) demiştir ki; ip görmek, izzet ve mevkidir. İp büktüğünü gören kimse uzun ama hayırlı bir yolculuğa çıkar. Rüyada sakalını yolup ip io yaptığını gören kişi ise, yalan yere şahitlik yaparak rüşvet alır.

Kirmani (r.a) buyurmuştur ki; bir kimsenin rüyasında ip alması ve görmesi rüya sahibinin geri kalan hayatının düzen ve varlık içerisinde geçeceğine delalet eder. Mahkemede bir davası olan kişinin rüyasında bir yumak ipliği açıp dağıttığını görmesi, o kimsenin davasını lehine sonuçlanacağına delalet eder.

Rüyada İp Atlamak

Rüyada ip atlamak, rüyayı gören kişinin kendinden hiç beklemediği bir iş yaparak çevresindeki herkesin şaşırmasına ya da rüya sahibinin arkasından dedikodu yapılmasına işaret eder.

Rüyada İp Kesmek

Rüyada ip kesmek, rüya sahibinin zor olan bir işi başarmak için fazlasıyla mücadele etmesine işaret eder. Eğer bu mücadeleyi fazlasıyla verir ise o işi başaracağına yorumlanır.

Rüyada İp Bağlamak

Rüyada ip bağlamak, rüyayı gören kişi için iyiye ve hayra yorumlanır. Rüyasında ip bağladığını ve ya ipe düğüm attığını gören kişi yaşadığı sorunlara çözüm bulacak ve içinden çıkılmaz hale gelen işlerini yoluna sokarak rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada İp Almak

Rüyada ip almak, rüya sahibinin mevcut işinin gelişerek devam edeceğini ve uzun seneler süreceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin tuttuğunu koparan birisi olduğuna ve bu sebeple önüne çıkan her engeli aşarak başarıya ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibi bekar ise, hayatında var olan ilişkinin uzun yıllar süreceğine, rüyayı gören kişi evli ise, hayatı boyu aynı sevgi ve aşkla evliliğinin devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada İp Yumağı Görmek

Rüyada ip yumağı görmek, bu rüyayı gören kişi için hayırlı şeyler gerçekleşmez. Rüya sahibinin kafasının karışacağına, kararsızlık yaşayacağına ve zor günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Yün İplik Görmek

Rüyada yün iplik görmek, rüya sahibinin istediği bir işi zor elde edeceğine işaret eder. Bu zorluk karşısında umudunu kaybetmemesi ve pes etmemesi gerekir.

Rüyada Kalın İp Görmek

Rüyada kalın ip görmek, rüyayı gören kişinin yaşayacağı olumsuz olaylar karşısında dertli günler geçireceğine ve sağlığının bozulacağına işaret eder.

Rüyada İp Sallamak

Rüyada ip sallamak, rüyayı gören kişinin yapacağı başarılı işler sayesinde isminin dünya dışına yayılarak gelecek nesiller tarafından da bilineceğine ve örnek alınacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya hane hayatı ile ilgili sorunlar yaşayacağına ve sevdiği bir kişiyi kırarak kendine küstüreceğine delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani