Rüyada “Rüyada İntikam Almak” Görmek

Rüyada İntikam Almak

Rüyada intikam almak, rüya sahibinin içine uhde olarak kalmış bir durumdan ötürü başka birine iftira edeceği ya da içinde o kişiye karşı kalmış bir intikamı işaret etmektedir. Kişinin canı yanması ile birlikte karşısındaki kişiden intikamını almak istemesi çok canının yandığına ya da iftiraya uğradığı anlamına da gelmektedir.

Rüyada İntikam Almak İslami Anlamı

Rüyada intikam almak diğer bir tabire göre ise rüya sahibinin hakkında etrafındaki kişilerin kötü konuştuğuna ve çekiştirdiğine işaret etmektedir. Bazı İslami yorumculara göre ise bu tam tersi bir anlamada gelmektedir. Bu anlam kişinin yakın zaman da zor durumlar ile karşılaşıp bu durumu manevi olarak iç dünyasında iyileştirme yollarına giderek atacağına işaret etmektedir.

Rüyada İntikam Yemini Etmek

Rüyada intikam yemini etmek, kişinin maddi yönden darlığa düşeceğini, elinde kalan son parasını da hırsından kaybedeceğini, insanları yanlış tanıyıp, yanlış ön yargıda bulunduğunu ifade etmektedir. Ancak bunun iyi yorumları da bulunmaktadır. İslami yorumcu İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; rüya sahibinin rüyasında intikam yemini ettiğini görmesi, kişinin evi varsa yenisi ile değiştireceğini, arabası varsa da yeni araba alacağını ifade etmesinin yanı sıra ana konu başlığımız olan rüyada intikam almak ile farklı anlamlar taşımaktadır.

Rüyada İntikam Alan Birini Görmek

Rüyada intikam alan birini görmek, merak ve heyecan ile beklediğiniz bir işin veya bir haberin olmayacağına ya da istediğiniz gibi olmayacağına işaret etmektedir. Bu sebep ile de rüya sahibinin bazı hayal kırıklıklarına uğrayacağına işaret etmektedir. Ayrıca rüyada başka birinin intikam aldığını görmek rüya sahibinin birinden öç almak istediğini veya kızdığı birini de anlatmaktadır.

Rüyada Düşmanından İntikam Almak

Rüyada düşmanından intikam almak, rüyayı gören kişinin arkasından konuşan ve onun kötülüğünü isteyen düşmanına karşı galip geleceğine ve üstün bir başarı elde edeceğine işaret etmektedir. Rüyayı gören kişiye karşı kin, nefret ve düşmanlık besleyen bir kimsenin rüya sahibi tarafından bir oyuna getirilerek kendi yaptığı kötülüğün tekrar kendisine döneceğine işaret etmektedir.

Rüyada Eski Sevgiliden İntikam Almak

Rüyada eski sevgiliden intikam almak, rüya sahibinin hayatına gireceği yeni kişinin eski sevgilisin huylarını taşıyacağını ve rüyayı gören kişinin de bu durumdan tekrar ağzının yanacağına işaret etmektedir. Ancak bunun bazı olumlu yorumları da bulunmaktadır. Rüyada eskilere dair bir şey görmek kişinin yeniş iş ve arkadaş çevresine adım atacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Tanımadığı Birinin İntikam Alması

Rüyada tanımadığı birinin intikam alması, rüyayı gören kişinin hiç tanımadığı ve daha önce hiç bir yerde karşılaşmadığı bir kişi tarafından yardım alacağına yorumlanır. İyi sonuçlar doğuracak bazı durumlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada İntikam Duygusu Hissetmek

Rüyada intikam duygusu hissetmek, kişinin yakın bir zamanda başarılı bir iş başaracağı ve büyük bir zafer elde edeceğine işaret etmektedir. Rüyada intikam duygusu hissetmek kişinin plan yaparak önemli işlere adım atacağına işaret etmektedir.

Rüyada İntikam Hırsı Görmek

Rüyada intikam hırsı görmek, rüya sahibinin eğitim veya iş alanında yükseleceğine veya terfi atlayacağına işaret etmektedir. Yanı sıra başkaları tarafından kıskanılacağına delalet etmektedir. Eğer evi veya arabası yoksa da alacağına delalet etmektedir. Rüyada intikam yemini etmek ile hemen hemen aynı anlamı taşımaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani