Rüyada “Rüyada İntihar Etmek” Görmek

Rüyada İntihar Etmek

Rüyada İntihar etmek, Cafer-i Sadık’a (r.a) göre intihar, haram ve affedilmesi imkansız olan bir günah sayıldığından dolayı rüyada intihar etmek, rüyada intihar ettiğini görmek çok kötü bir hayatın başlayacağının, yolunda giden tüm işlerin bir anda bozulacağına yorumlanır. Rüyada intihara teşebbüs etmek, çok kötü bir haber alıp üzülmenin, hayatınızda tüm düzenin alt üst olacağının habercisidir.

Rüyada İntihar Etmek İslami Anlamı

Rüyada intihar etmek, İslamiyete göre rüyada intihar ettiğini görmek, yeni bir hayata başlayacağınıza, kötü giden hayata yeni bir sayfa açıp; temiz bir hayata ilk adım atmak olarak yorumlanır. Rüyada intihar edip ölmemek ise; Eğer biri rüyasında intihar ediyor, fakat ölmüyorsa hayata yeni bir başlangıç yapacaktır. Rüyada intihara kalkışmak, rüyayı gören her kimse seçimleri doğrultusunda ya başlangıç yaptığı hayatı iyiye götürecek ya da kötü tercihler yapmasına yorumlanır. Rüyada intihar eden birini görmek, hayatında hiçbir şeyi yoluna sokamayacak, etrafı ve her zaman bela ve sıkıntılarla çevrili olacaktır.

Rüyada İntihardan Kurtulmak

Rüyada intihardan kurtulmak; Hayatta bir anda her şeyin alt üst olması, iyi giden her şeyin birden bozulmasından sonra rüya sahibinin elinden birinin tutacağının ve onu ayağa kaldıracağının göstergesidir. Uzanan yardım eli sayesinde rüyayı gören her kimse tekrar işleri yoluna koyacak, o gücü kendinde bulacak ve toparlanmaya çalışacaktır.

Rüyada İntihara Zorlanmak

Rüyada intihara zorlandığını görmek, rüyayı görenin çok yakınında olan bazı kimselerden zarar göreceğine işarettir. Rüyada intihar etmeye çalışmak, Rüyayı gören kişiyi bu bazı kimseler zarara sürükleyecek, onu yoldan çıkartacaktır. Rüyayı gören kimse hayatından bu insanları çıkarttığı taktirde mutlu olabilir. Çıkarmadığı sürece onlardan zarar görmeye devam edecektir.

Rüyada İntihara Kalkışmak

Rüyada intihar etmeye kalkışmak rüyayı görenin uzaklardan çok kötü bir takım şeyler duyacağının, günlerce kendine gelemeyip hayata küsmek üzere olduğunun habercisidir, rüyayı gören kişinin hayatında yolunda gitmeyen bazı şeylerin olduğunu gösterir.

Rüyada İntihar Eden Birini görmek

Rüyada intihar etmeye çalışan birini görmek, rüyayı görenin yaşamındaki kötülüklerin çevresindeki kimseler yüzünden olduğunu işaret eder. Rüyayı gören her kimse kendi sıkıntılarından daha çok başkalarının sıkıntılarıyla ilgileniyor demektir. Ayrıca rüyada intihar etmeye çalışan birini görmek, rüyayı gören kişinin arkadaş çevresi yüzünden kötü günler yaşayacağının habercisidir, bu zor günleri tek başına atlatması gerektiğini işaret eder.

Rüyada İntihardan Vazgeçmek

Rüyada intihardan vazgeçmek; rüyayı gören kimsenin sıkıntı ve bela içinde olduğunu, düzeninin bozulduğunu, arkadaş çevresinden ya da ailesinden darbe görüp kendini sosyal ortama kapattığının göstergesidir. Rüyada intihardan vazgeçtiğini gören kişi bu olaylardan ve bu sıkıntılı günlerden kendi çabalarıyla çıkacak, hayatında bazı şeyleri yoluna koymayı başaracaktır.

Rüyada İntihar Edip Ölmek

Rüyada intihar edip öldüğünü gören kişinin hayatında, rüya sahibine zarar vermek isteyen kişilerin olduğu şeklinde yorumlanır. Bu kişiler rüyayı gören kişinin arkasından kuyusunu kazacak, arkasından bin türlü iş çevirerek rüyayı gören kişiyi zor durumda bırakacaktır. Bazı din adamlarına göre de rüyada intihar edip ölmek, rüyayı gören kişinin haram yoldan gelir elde ettiğini gösterir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Dilek hazar dedi ki:

    Evimin bahçesi adak yeri olmuş insanlar çeşitli eşyaları getirip Dilek diliyormuşlar

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani