Rüyada “Rüyada İnci Görmek” Görmek

Rüyada İnci Görmek

Rüyada İnci görmek, rüyayı gören kişi bir erkekse, çok üzüleceğine ve göz yaşı dökeceğine işarettir. Rüyada inci kolye görmek, estetiği ve zarafeti simgelemektedir. Rüyada inci yüzük görmek, rüya sahibinin hayırlı haberler alacağına ve bu nedenle gözünden inci yaşlar döküleceğine işaret eder.

Rüyada İnci küpe gören kişi, kendileri için çok hayırlı olacak işlere ve hayatlarının kalan kısmında ise onlara uğur getirecek bir olay yaşanmasına işaret eder. Rüyada inci boncuk görmek, yürek yakan biri haline geldiğine, vereceği çok büyük kararlar yüzünden çok kötü durumlara düştüğüne işaret eder. Rüyada inci bilezik görmek, bir kişi ile tüm bağların koparmaya ve yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada İnci Görmek İslami Anlamı

Rüyada İnci görmek, genç ve bekar hanımlar için birkaç dünür arasında kalacağına ve aşk yaşamaya da işaret eder. Rüyasında inci kolye hediye aldığını gören kişi evli bir bayansa hamile kalacağına, eşi çok büyük pahalı bir hediye aldığına ve ailesinden miras olarak bir gayrimenkul sahibi olacağına delalettir.

Danyâl (a.s.)’ın yorumuna göre: Rüyada inci görmek erkek ve kız evlâda işaret eder. İbn-i Sîrîn’in (r.a) yorumuna göre: Rüyada inci görmek; güzel bir kadına veya hizmetçiye işaret eder. Rüyada denizden inci çıkardığını görmek ise, yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alıp, sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına ve kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceği anlamına gelir.

Rüyada İnci Almak

Kültür zenginliğine işaret eder. Bilgili ve kültürlü olmaya, bu sayede de herkesin takdirini ve saygısını kazanacağına işaret eder.

Rüyada İnci Yutmak

Rüyasında inci yutmak bir kişi haksızlık karşısında susarak, günaha ortak olacağına delalet eder. Rüya sahibinin bir olay karşısında haklı olanı savunmak yerine susarak günaha gireceğine işarettir.

Rüyada İnci Toplamak

Rüyada inci toplamak yolunun açılacağına, başarılarının daimi olacağına ve fırsatlar elde edeceğinize, maddi zararınızın gittikçe büyüyeceğine delalet eder. İşinin her geçen gün büyüyüp, sermayesinin çoğalacağına yorumlanır.

Rüyada İnci Satmak

Rüyada inci satmak ahireti unuttuğuna sadece dünya malı için yaşamaya çalıştığına delalet eder. Rüya sahibi yaradanı ve şükretmeyi unutup sadece daha fazlasını elde etmek için çabaladığına tabir edilir.

Rüyada İnci Takmak

Rüyasında inci takmak, kız ise evlenir. Rüyada birden fazla inci taktığını gören kızı bir kaç kişi ister. Rüyada inci kolye taktığını görmek ise rüya sahibinin beyaz atlı prensine kavuşacağına ve çok mutlu olmaya delalet eder.

Rüyada İnci Tanesi Görmek

Rüyada inci tanesi görmek ilim ve hikmet ile tabir olunur, inci gören kişi mantıksız konuştuğuna ve Kuran okumayı unuttuğuna delalet eder.

Rüyada İnci Kolye Görmek

Rüyada inci kolye görmek, kişinin gözyaşı döküp uzun süre boyunca ağlayacağı pek çok olay yaşayacağına işarettir. Bekar bir genç kız görür se, çok sayıda kısmete sahip olacağına ve evleneceğine işaret eder.

Rüyada İnci Yüzük Görmek

Rüyada inci yüzük görmek kişinin yaşam şeklinin ve alışkanlıklarının değişeceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaştığına, maddi sorunlarının yavaş yavaş sona erdiğine yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani