Rüyada “Rüyada İmza Görmek” Görmek

Rüyada İmza Görmek

Rüyada İmza görmek, kişinin önemli işler başarması anlamına gelir. Rüyada imza gören kimse, yakın zamanda önemli evraklar, önemli devlet kapısı işleri olumlu olarak sonuçlanır. Rüyada imza görmek, Diyanet’e göre rüyada imza atan büyük bir mal varlığına sahip olur.

Rüyada İmza Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre rüyada imza görmek birden fazla anlamlara yüklenir. Rüyayı gören kişi imzayı nasıl ve ne şekilde gördüyse rüya ona göre yorumlanır. İmam Nablusi (r.a) bu rüyayı gören kişinin rüyasının, rüyada imza almak, rüyada imza atmak, rüyada imza istemek veya rüyada imza sirküsü görmek gibi anlamlarına göre yorumlanması gerektiğini buyurmuştur.

Rüyada İmza Almak

Rüyada imza almak, rüya yorumcularına göre kişinin önemli bir iş için uğraşması anlamına gelir. Kişi büyük bir işe girecek ve önemli anlaşmalar içinde bulunacaktır. Fakat Diyanet’e göre bu rüyayı gören kişi evlatları arasında miras pay etmeyi planlıyor olacaktır.

Rüyada İmza Atmak

Rüyada imza atmak, bilinmeyen bir işe girmek anlamına gelir. Rüya yorumcularına göre bu rüyayı gören kişinin kendisi ya da eşi emin olmadan ve düşünmeden maddi işlere girecektir. Ticarete atılmak, ihalelere girmek veya bir iş yerine ortak olmak söz konusu olur. Diyanet bu rüyayı boşanma gibi anlamlara yorumlar.

Rüyada İmza İstemek

Rüyada imza istemek, rüya yorumcularına göre maddi dara düşmek anlamına gelir. Kişi sıkıntılı bir sürece girer. Ancak Diyanet bu rüyayı haksız yapılan miras paylaşımına yorumlar. Rüya sahibi haksızlığa uğrayacak ve hakkını arayacaktır.

Rüyada İmza Sirküsü Görmek

Rüyada imza sirküsü görmek, rüya yorumcularına göre bu rüyayı gören kişi tapu işlemleri ile uğraşır. Ev ya da taşınmaz mal varlığının üzerine alınması için çaba sarf edilecek süredir. Diyanet’e göre, rüya sahibinin belediye ve devlet kapısında ki işlerine yorumlanır.

Rüyada İmza Defteri Görmek

Rüyada imza defteri görmek, rüya yorumcularına göre bu rüyayı gören kişi boş bir senet yada çek işi ile uğraşır. Alınan para evrakları boşa çıkar ve kişiyi uğraştırır. Diyanet’e göre bu rüya nikah defteri anlamına gelir. Kişinin kendisi yada yakınlarından birisi yakın zamanda evlenir.

Rüyada İmzalı Kağıt Görmek

Rüyada imzalı kağıt görmek, rüya sahibinin kendisinin ya da hanesinden birisinin memur olması anlamına gelir. Devlet kapısında çalışma ve iş bulma sevinçleri yaşanır.

Rüyada İmza Kalemi Görmek

Rüyada imza kalemi görmek, rüya yorumcularına göre kişinin vereceği bir karar için düşünmesi anlamına gelir. Rüya sahibi önemli bir evrak üzerinde vereceği karar için arafta kalır. Fakat Diyanet’e göre bu rüyayı gören kişi imam nikahı ile evlenir.

Rüyada Deftere İmza Atmak

Rüyada deftere imza atmak, rüya yorumcularına göre kişinin büyük bir mal varlığına sahip olması anlamına gelir. Gelir getiren taşınmaz varlıklar, araç, arsa ya da ticarete girmek söz konusu olur. Diyanet’e göre deftere imza atan, ömrünü bir kişiyle geçirmek üzere bir söz verir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani