Rüyada “Rüyada İltihap Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada İltihap Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada iltihap görmek, kişinin birden fazla sorun ile hem maddi hem manevi olarak uğraşması demektir. Rüyada iltihap gören kimse, aile içinde bir takım sorunların baş göstermesine işaret eder. Rüyada iltihap görmek, iş hayatında sıkıntı ve sancılı bir döneme girmeye ve maddi olarak dara düşmeye delalet eder.

Rüyada İltihap Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki, rüyada iltihap görmek büyük bir iç sıkıntısına, maneviyat arayışına ve ruh dinginliğine işaret eder.

Rüyada İltihap Akması

Rüyada iltihap akması kişinin evinin su basması ya da orta çaplı bir felaket ile karşı karşıya kalması demektir. Bununla birlikte iltihabın yüzünden evin içine küçük bir havuz oluşturacak kadar çok aktığını gören kişi gerçek hayatındaki gereksiz detaylardan kurtularak refaha ve murada erer.

Rüyada İltihap Sıkmak

Rüyada iltihap sıkmak uzun süredir iyi anlaşılan bir arkadaş ile yolları ayırmaya delalettir. Bu arkadaş gittiği yerden bir daha dönmez ve iletişim giderek azalarak tamamen kopar.

Rüyada İltihap Silmek

Rüyada iltihap silmek belli bir işte beli bükülmüş anne ve babaya yardım eli uzatmak ve hayırlı bir evlat olmak demektir. İltihap silmek aynı zamanda bahar temizliği yapar gibi kişinin kendi iç dünyasını temizletmesi ve aydınlatması demektir.

Rüyada İltihap Patlatmak

Rüyada iltihap patlatmak sürekli içine atan bir kişinin en sonunda bir kızgınlık anlamında cinnete çok yakın bir asabiyet krizi geçirmesi anlamına gelir. Rüyasında patlattığı iltihabın lekeleri üstüne başına bulaşan kimse hiç beklemediği kişilerden tamamen maddi çıkar uğruna iftiraya uğrar. İltihap patlatmak aynı zamanda uzun zamandır can sıkan bir hadisenin nihayete ermesi demektir.

Rüyada İltihap Temizlemek

Rüyada iltihap temizlemek bir kişinin yarasına, hastalığına, derdine ya da sıkıntısına uzanan anaç bir elin mutlak zarafetine işaret eder. Rüyada iltihabı bir pamuk ile başkasının üzerinden temizlemeye çalıştığını gören kimse muhtaç bir kişiye gizliden gizliye medar olarak bol bol hayır duası kazanır.

Rüyada Diş İltihabı Görmek

Rüyada diş iltihabı görmek boş söz söylemeye, vaktini sadece eğlence ve neşe ile geçirmeye çalışan bencil bir insanın vakitlerini bonkörce harcamasına delalettir. Diş iltihabının giderek cesamet kazanıp ağız bölgesini tamamen kapladığını gören kişi söylediği bir yalan sonucunda iki arkadaşı birbirine düşürür. Bu yalanı fark eden o iki arkadaş rüya sahibini yalnız bırakarak derin bir pişmanlığın tohumlarını atmış olurlar.

Rüyada İltihaplı Sivilce Görmek

Rüyada iltihaplı sivilce görmek kişinin dost görünümlü bir düşman ile yakınlaşmasına, o düşmanı alıp evine getirmesine, aile içerisinde infial yaratmasına delalettir. O dost yüzlü düşmanın hane içerisine sokmaya çalıştıkları fitneler daha sonra büyük bir belaya dönüşmeden önce bertaraf edilmelidir. Bu düşman erkek de olabilir bir bayan da.

Rüyada İrin Görmek

Rüyada irin görmek babasının ve annesinin sözünden çıkan bir çocuğun başını çeşitli belalara sokması anlamına gelmektedir. Bununla birlikte irinin giderek tüm vücudunu kapladığını gören kimse için salahiyet uzak bir ihtimal olarak görülmektedir. İrinin üzerine bir tür ilaç sıktığını gören kişi için iyileşmek ve mevcut durumundan kurtulmak için elinden gelen her şeyi yapar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani