Rüyada “Rüyada İlişkiye Girmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada İlişkiye Girmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada ilişkiye girmek, dini vecibelerini yerine getirmeyen ve iradesi zayıf olan kişi olarak tabir edilir. Rüyada ilişkiye girmek, rüyayı gören kişinin, büyük günahlar işleyeceği yönünde yorumlanır. Rüyada ilişkiye girmek, zevkine ve arzularına düşkün insanlara da yorulmaktadır. İslami olarak rüyada ilişkiye girilmesini alimler şekilde yorumlamıştır.

Rüyada İlişkiye Girmek İslami Anlamı

Rüyada ilişkiye girmek, Cafer-i Sadık (r.a) Bir kişi rüyasında ilişkiye giriyor ise o kişi dinden ayrılmış ve dünya zevklerinin peşinde koşuyor demiştir. Tövbe etmeli ve ibadet etmelidir diye de eklemiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada ilişkiye girmeyi, utanç olarak yorumlamıştır. Rüyayı gören kişi utanılacak işler yapar ve bunu asla saklayamaz diye yorumlamıştır. Kirmani (r.a) Bu rüyayı, dedikodu kadın ve hayırsız evlat ile yorumlamıştır. Rüyasında eşi ile birlikte olduğunu gören evlat sahibi olur demiştir.

Rüyada İlişkiye Girip Zevk Almamak

Rüyada ilişkiye girip zevk almamak, rüyayı gören kişi tarafından gönülsüzce yapılacak, hayırsız işler olduğuna delalet eder. Rüyada zevk almak günaha girmek, almamak ise başkalarının zoru ile günaha girmek olarak yorumlanır. Bu şekilde rüya gören kişi can sıkıcı olaylar yaşar.

Rüyada İlişkiye Girip Pişman Olmak

Rüyada ilişkiye girip pişman olmak, tövbe etmek anlamına gelmektedir. Rüya sahibi yaptığı yanlışların farkına varır ve tövbe eder. Farklı bir yorum olarak da saklanılan sırlar açığa çıktıktan sonra rüyayı gören kişi kendini affettirmeye çalışır ve başarılı olur. Bu şekilde rüyalarda pişman olman zarardan dönmek ile tabir edilir.

Rüyada İlişkiye Girerken Acı Çekmek

Rüyada ilişkiye girerken acı çekmek, rüya sahibinin sağlık sorunları yaşayacağı ile tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişi kendi hataları yüzünden, acınacak hale düşer ve fakirleşir. Bu şekilde görülen rüyada hayır yoktur. Bu rüyayı gören kişi tövbe etmez ise hayatı boyunca kötü şeyler yaşar.

Rüyada Kız Arkadaşıyla İlişkiye Girmek

Rüyada kız arkadaşıyla ilişkiye girmek, hırsızlık olarak tabir edilir. Bu rüyayı gören erkek haram bir mala el uzatır ve haram lokma yer. Rüya sahibini mahkemede bitecek bir kavga yapar ve cezaevinde kalır. Rüyasında kız arkadaşı ile birlikte olan bir adam eşini aldatır ve bundan pişmanlık duyar.

Rüyada Erkek Arkadaşıyla İlişkiye Girmek

Rüyada erkek arkadaşıyla ilişkiye girmek, iffet sahibi olmayan kötü kadın ile tabir edilir. Bu rüyayı gören kadın büyük günahlar işler ve hayatı boyunca da bedellerini ödeyerek yaşar. Farklı bir anlamı olarak da rüya sahibi kadın dedikodu yaptığı için zor duruma düşecektir diye yorumlanmaktadır.

Rüyasında Eski Sevgilisiyle İlişkiye Girmek

Rüyada eski sevgilisiyle ilişkiye girmek, onun özlemek olarak yorumlanır. Eski sevgilisi ile ilişkiye giren kişi onu hala seviyor ve özlüyordur. Bu rüya, kişinin hayatındaki insanlara değer vermesi gerektiği ile de yorumlanmaktadır. Rüya sahibi, yapacağı işleri düşünerek hareket etmelidir. Bu rüyayı gören kişinin, evliliği sallantıdadır ve evliliğini kurtarmak için kendine çeki düzen vermesi gerektiğine yorulmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani