Rüyada “Rüyada İlişki Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada İlişki Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada ilişki görmek, birçok açıdan günah olarak addedilen ve kabul edilen bir rüya biçimidir. Rüyada ilişki gören kimse, bu rüyayı gören kişilerin tövbe etmeleri ve gerçek yaşamlarındaki tuzaklar ile örülü günahlardan takvaya sığınmaları gerekmektedir. Rüyada ilişki görmek, kişi kendisini günaha ve suç unsurlarına davet eden arkadaşlarına karşı resti çekmeyi bilmelidir.

Rüyada İlişki Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık buyurmuştur ki; rüyada ilişki görmek erkek için de kadın için de belli bir günahın yeniden yorumlanmış halinden başka bir şey değildir.

Rüyada İlişki İstemek

Rüyada ilişki istemek erkek için evlilik ve düğün anlamına gelmektedir. İffetli bir kadın ile yapılacak olan nikah dillere destan bir düğün ile taçlandırılarak civar mahallere ve köylere kadar yayılacak demektir. Rüyasında yalvar yakar ilişki isteyen ve bunu dile getiren erkek gerçek yaşamında bir ayıbının yüzüne vurulması ile birlikte utanç dolu günler yaşayacaktır.

Rüyada Cinsel İlişki Görmek

Rüyada cinsel ilişki görmek kişinin takvayı bırakıp günah ve safahat dolu bir dünya alemine yolculuk etmesi anlamına gelir. Rüyasında kendini çıplak bir şekilde önce yatakta sonra sokakta gören kişi birilerinin dedikodu malzemesine haline gelir ve iftiraya kurban gidebilir. Rüyada ilişki görmek, genel olarak olumsuz çağrışımları ve sonuçları olan bir rüya biçimidir.

Rüyada Ters İlişki Görmek

Rüyada ters ilişki görmek hane içinden bolluğun ve bereketin bir anda kaybolması anlamına gelir. Rüyasında ters ilişki sırasında bol miktarda duyulan çığlıklar kişinin suç ve günah batağına saplandığına, doğru yoldan mutlak surette saptığına delalettir.

Rüyada İlişkiye Girememek

Rüyada ilişkiye girememek başarısız olmak korkusuyla kişinin iç dünyasına çekilmesine, giderek sessiz ve duygun bir birey haline gelmesine, arkadaşlarıyla iletişimi koparmasına, sinirsel problemler yaşamasına, huzurunu yitirmesine, başka yerlere gitmek istemesine, çaresizlik duygusunu sonuna kadar hissetmesine delalettir.

Rüyada İlişki Teklifi Almak

Rüyada ilişki teklifi almak büyük bir şirketten iş teklifi almaya delalettir. Kişi çok kısa bir süre içerisinde bu iş yerinde hünerlerini ve çalışkanlığını göstererek gıpta ile bakılan bir konuma yükselecektir. Rüyasında ilişki teklifini reddeden kişi gerçek hayatında ahlaken doğru yapacağı şeylerin sonunda ödülünü alarak manevi tarafını tatmin edecek demektir.

Rüyada İlişki Sırasında Kan Gelmesi

Rüyada ilişki sırasında kan gelmesi her şey yolunda giderken peşi sıra alınan kötü haberler ile birlikte tüm huzurun kaybolmasına işarettir. Kan aynı zamanda pisliğin, necasetin ve ifrazatın şekil bulmuş hali olup uğursuzluğun da habercisi olarak nitelendirilmektedir.

Rüyada İlişki Yapan Birini Görmek

Rüyada ilişki yapan birini görmek görmemesi gereken kişinin tanıklık edeceği şeyler ile psikolojik olarak yıpranmasına delalettir. Gördükten sonra koşarak oradan uzaklaşan kişi günahtan kaçınarak doğru olanı yapmanın şerefini bir ömür yaşar.

Rüyada Boşalmak

Rüyada boşalmak kişinin iç dünyasını ve sırlarını bir başkasıyla paylaşması ve rahatlaması anlamına gelmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani