Rüyada “Rüyada İlan Görmek” Görmek

Rüyada İlan Görmek

Rüyada İlan görmek, rüyayı gören kişinin büyük hedefleri ve de amaçları olduğu, bunları ortaya koyma yolunda karşısına kimi güzel kapıların, yolların çıkacağı anlamına gelir. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüyada ilan gören kimsenin, disiplinli bir hayatının olacağına bunun ailevi hayatına olgunluk ve huzur getireceğine alamet edilir. Rüyada ilan asmak, engellerin ortadan kalkmasına işaret eder. Ayrıca rüyada ilan görmek şiddetli günlerin yaşanmasına, hayatın kalıcı başarılar ve zaferlerle devam edeceğine işaret eder.

Rüyada İlan Görmek İslami Anlamı

Rüyada İlan görmek, hayalleri olan ve bunların peşinde koştuğuna işaret ederken diğer yandan da hayatının düzende seyrettiği ve onun da bu düzeni savunmak amacıyla çabaladığına yorumlanır. Rüyada ilan verdiğini görmek, tabiri caizse içi kararacağına , zararlı ve lezzetsiz olaylar yaşayacağına, üzüleceğine, kırılacağına ve de kimi kimseler etkisi ile hayal kırıklığına uğrayacağına alamet eder.

Rüyada İlan Yapıştırmak

Rüyada İlan Yapıştırmak rüyayı gören kişinin bazı arayışlar içinde olduğuna delalet eder. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüyada ilan yapıştırmak kendisini huzura, kurtuluşa götürecek, sıkıntı yaşamamasına olanak sağlayacak çarelerin peşinde koştuğuna, bu yöndeki umutlarının da hiçbir dönem tükenmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada İlan Vermek

Rüyada İlan Vermek rüyayı gören kişinin dışa dönük birisi olacağına, duygularını ve de düşüncelerini fazla çekinmeden ve sıkılmadan ifade edeceğine yorulur. Bununla birlikte İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; bunun da kendisine hem meslek hem zatî hayatında pek çok kazanım getireceğine delalet eder ve uğurlu gelişmelerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada İlan Duymak

Rüyada İlan Duymak, rüyayı gören kişinin hayallerine, hedeflerine ya da ideallerine delalet edilir. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; Rüya sahibinin herkes gibi sınırsız ve bitmeyen hayalleri olduğuna tabir edilir.

Rüyada İş İlanı Görmek

Rüyada İş İlanı Görmek, rüyayı gören kişinin çevresindekilerin ne dediğini ve onların nasıl düşüneceğini hiç umursamadan, özgürce yaşayacağına ve de her an bildiğinden vazgeçmeyeceğine rivayet edilir. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; Rüya sahibi “en iyi yol bildiğin yoldur” felsefesini benimseyerek yaşayacak aynı zamanda bundan da hiç bir zaman vazgeçmeyecektir.

Rüyada İlan Etmek

Rüyada İlan Etmek, uğursuzluk olarak kabul edilir ve de rüyayı gören kişinin bir süre içine kapanacağına, insanlardan uzaklaşacağına yorumlanır.

Rüyada İlanı Aşk Görmek

Rüyada İlanı Aşk Görmek, rüya sahibinin daha dışa dönük ve özgüvenli hayat tarzına bürüneceğini göstermektedir. Kişinin yaşayacağı bu mübadele ise hem mesleki hem de hususi önemi açısından yapıcı gelişmelerin yaşanmasına yorulmaktadır.

Rüyada İlan Asmak

Rüyada İlan Asmak, rüya sahibinin hedeflerine ve ideallerine yorulmaktadır. Kirmani (r.a) yorumu; Bu rüya, kişinin hayallerine varmak amacıyla harcama ettiği çabaya alamet etmektedir.

Rüyada Gazete İlanı Görmek

Rüyada Gazete İlanı Görmek, çevresindeki insanların ne düşündüğü umursamadan özgürce yaşamak anlamına gelmektedir. Kirmani (r.a) yorumu; Rüya sahibinin bu tarz davranışlar ile yaşamında er ya da geç büyük mutluluklara ulaşacağına işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani