Rüyada “Rüyada İlaç Görmek” Görmek

Rüyada İlaç Görmek

Rüyada ilaç görmek kişinin kendi karakteri ve iç dünyası şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada ilaç almak, rüya sahibinin yakın çevresi tarafından çok sevildiği, her zaman aranılan bir insan olduğu anlamlarına gelmektedir. İlaç rüyası, beladan kurtulmak için durumu olmayan birine sadaka vermek, günah için tövbe etmek gerektiği rüyada bize hatırlatılır. Rüyada fitil görmek gamsız kadın, kötü arkadaş şeklinde tasvir edilmiştir.

Rüyada İlaç Görmek İslami Anlamı

Rüyada İlaç görmek, Kirmani(r.a)’ya göre kinin hayatı boyunca karşılaşacağı güçlükleri kendi beceri ve zekası sayesinde üstesinden geleceğine işaret eder. Rüyada ilaç reçetesi görmek, hayatında başarılı olmasının nedenin ise güçlü bir karakteri ve azmi sayesinde olduğuna yorumlanır.

Rüyada İlaç Kutusu Görmek

Rüyada ilaç kutusu görmek rüya sahibinin yakın zaman da hayatı ile almış olduğu kararlar hakkında düşünmesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Zor günlerin kişinin azmi sayesinde geride kalacağı şeklinde tasvir edilir. İlişkiler arasında kötü söz duyacağı ama üzerinde düşünülmeye gerek duymayacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada İlaç Yazdırmak

Rüyasında ilaç yazdırdığını gören kişi uzun zamandan beri hayalini kurduğu tatil için izin alacak anlamına gelmektedir. Kişi sevdikleri ile geçireceği, güzel bir tatili temsil etmektedir.

Rüyada İlaç İçmek

Rüyasında ilaç içtiğini gören kimse dertlerinden, sıkıntılarından ve varsa hastalıktan kurtulur. Güzel düşüncelere sahip olur ve depresyondan çıkar. Hayattan keyif almaya başlar ve iş hayatında yeni atılımlarda bulunur. Kendini değiştirme yoluna giren kişi hayatı hakkında önemli kararlar alır. Karamsarlıktan çıkarak çevresinde ki herkesi mutlu etmeyi başarır.

Rüyada İlaç Reçetesi Görmek

Rüyada ilaç reçetesi gören kişi uzun zamandan beri beklediği haberi alır. Bu haber sevgiliden ve iş hayatından alınacak özel bir haber tasvir edilmektedir. Hayatınızdan gereksiz yere sizi üzecek, dost görünen ancak düşman olan kişileri çıkaracağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Ayak bağı olan ve sizi kıskanmaktan başka bir işe yaramayan insanları kısa sürede fark edecek ve onlardan uzak durmaya başlayacaksınız.

Rüyada İlaç Şişesi Görmek

Rüyada ilaç şişesi gören her kimse içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Yeni bir ilişki, yeni bir ev ve yeni bir iş şeklinde tasvir edilir. Bu rüyayı gören her kimse taşınmayı düşünür ve kısa süre içerinde taşınarak yeni bir arkadaş ortamı ve huzurlu bir iş ortamı olur.

Rüyada İlaç Tükürmek

Rüyada ilaç tükürdüğünü gören her kimse kötü arkadaş çevresinden uzaklaşacağı anlamına gelir. Bu rüya bir işaret rüyasıdır. Rüyayı gören kişi arkadaş ortamından uzaklaşması onun açısından daha hayırlara vesile olur. Bu rüyayı gören kimse arkadaş çevresinde değişime gitmezse ileride arkadaş ortamlarından göreceği zarar ve kötü alışkanlıklar şeklinde yorumlanır.

Rüyada Fitil Görmek

Rüyada fitil gören kimsenin yakınlarından biri yakın zaman da rahatsızlanır. Ancak zamanında alınacak doğru kararlar sayesinde hastalık kısa sürede zarar vermeden atlatılacaktır. Kişinin başına işlediği bir günahtan ötürü gelecek bela şeklinde de kimi rüya tabirleri tarafından tasviri vardır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani