Rüyada “Rüyada İki Görmek” Görmek

Rüyada İki Görmek

Rüyada İki görmek, vakit şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada görülen iki rakamı ve sayısı, yaşanacak olan güzel bir olayın iki vakit sonrasında olacağını gösterdiği gibi, farklı anlamlar da içerebilmektedir. Rüyada iki görmenin yorumu, ancak birlikte görülmüş olduğu diğer etkenlere bakarak yapılabilmektedir.

Rüyada İki Görmek İslami Anlamı

Rüyada İki görmek, İmam Nablusi (r.a) bu rüya ile ilgili olarak, işlerde bir takım pürüzler bulunduğuna ve bu işlerin zarar ile kapatılacağına delalet eder demiştir. Bunun dışında iki sayısı, zihnin iyi çalışmasına ve zihinsel farkındalığa işaret eder buyurmuştur. Diyanete göre ise rüyada iki bebek görmek, beladan ve kazadan emin olmaya, hayırlı işler ile uğraşmanın, kişiyi tüm kazlardan koruyacağını gösterir denmektedir.

Rüyada İki Rakamı Görmek

Rüyada iki rakamı görmek, tez canlı olunması nedeni ile güzel bir fırsatın mahvedilmesi ve olacak olan işlerinde bozulması demektir. Rüyayı gören kişinin sabır göstermesi gerekli olan bir konuda devreye girmesi sonucunda, isteklerine kavuşabilmesi açısından daha çok zaman geçmesi gerektiğidir. Yapılan iş başvurularında, araya birden çok kişinin sokulması durumunun aksi tesirler göstermesi ve işe girilemeyeceğidir. Evli erkekler açısından, hayatlarında bulunan gayrı meşru ilişkileri gösterirken, bu birlikteliklerin evliliklerini de tehlikeye atacağına işaret etmektedir.

Rüyada İki Yazmak

Rüyada iki yazmak, kişinin yazdığı rakamda ve onun kapsamakta olduğu alanda bir isteğinin bulunduğunu, bunun gerçekleşeceği tarihi belirtmekle birlikte, oluşma sürecinin başladığını göstermektedir.

Rüyada İki İnsan Görmek

Rüyada iki insan görmek, kişinin kendi nefsinin işaretidir. İki insan, nefsin hem kötü hem de iyi tarafını görmek şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca kişinin ailesi tarafından çok sevildiğine ve evlendiği kişinin üzerine titreyeceğine delalet eder. Rüya sahibi başka insanların beğenilerini kazanacak ve egosu yükselecektir.

Rüyada İki Çocuk Görmek

Rüyada iki çocuk görmek, kişiyi sevindirecek olan bir habere delalet eder. Birden çok çocuk, fazla yerden kişinin eline para geçmesi demektir.

Rüyada İki Ev Görmek

Rüyada iki ev görmek, kişinin kendi benliği ve yaşantısıdır. Huzurun ve güvenliğin bir simgesidir. Tüm dertlerden kurtulmayı, bolluk ve berekete kavuşmayı simgeler.

Rüyada İki Diş Görmek

Rüyada iki diş görmek, hastalığın işaretçisidir. Diş baba, oğul ve erkek kardeş olarak da tabir edilir. Dişler ağzın sağ tarafındakiler ise erkeklere, sol tarafındakiler ise kadınlara işaret eder.

Rüyada İki Gelin Görmek

Rüyada iki gelin görmek, güzel haber alınacağını gösterir. Kişinin gerçek hayatında da mutlu bir evlilik gerçekleştireceğinin göstergesidir. Güzel bir yaşantı ve beklenmeyen bir yerden gelecek olan paralardır. Geleceğin huzurlu olması ve hayırlı dua almaktır.

Rüyada İki Bebek Görmek

Rüyada iki bebek görmek, neşe ve mutluluğun habercisidir. Her koşulda iyiye yorulan bir rüyadır. Bebek şansın simgesidir. Şans dolu günler kapıda ve beklemediği bir anda kişiye açılacaktır. Gündemde bulunmayan maddiyata ait gelirler, ortaya çıkacaktır. Bu dönem içerisinde kişinin aklına gelen fikirler, ona fayda sağlayacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani