Rüyada “Rüyada İhtiyar Görmek” Görmek

Rüyada İhtiyar Görmek

Rüyada ihtiyar görmek, rüya sahibinin ömrünün uzunluğuna işaret eder. Bu kimse bolluk, bereket ve huzur içinde bir ömür yaşar ve saadet içinde yaşlanır. Bazı yorumlara göre ise, Rüyada İhtiyar Görmek, alınacak sevinçli bir habere, bilgili bir kimseden görülecek yardıma veya alınacak tavsiyelere işarettir. Rüyada İhtiyar Görmek, rüyasında gördüğü ihtiyar ak sakallı ise, bu büyük bir talihe, yaşanılan zorluklardan akıl ve mantık yoluyla kurtulmaya, alınacak olan doğru kararlara delalettir.

Rüyada İhtiyar Görmek İslami Anlamı

Rüyada ihtiyar görmek, Bazı rüya tabircileri ve İslam büyüklerine göre de uzun ömrü işaret etmektedir. Buna göre Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyasında ihtiyar bir kimseyi gören, onunla sohbet eden kimse uzun, sağlıklı ve maneviyatı yüksek bir ömür yaşar. Rüyada ihtiyar Görmek, Bu kimse hacca giderek günahlarına tövbe eder. Rüyada yaşlı bir kimseyi görmek hakkında İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; bu rüyayı gören kimseler dikkatli olmalı, ilerleyen zamanda yapmayı düşündükleri bir ticaret varsa bunu mutlaka ilim sahibi birilerine danıştıktan sonra gerçekleştirmelidir.

 Rüyada İhtiyarlamak

Rüyada ihtiyarlamak, kişinin gerçek hayattaki yaşı ile açıklanır. Buna göre rüyayı gören kişi çok genç ise ve rüyasında yaşlandığını görmüş ise bu, kişinin çekeceği bazı sıkıntıların kendisini olgunlaştıracağına yorulur. Ancak kişi gerçek yaşamında orta yaşlı ise, bu rüya bu kimsenin kazanacağı deneyimlerin kendisine olumlu getirilerine işarettir.

Rüyada İhtiyar Kadın Görmek

Rüyada ihtiyar kadın görmek, iki türlü yorumlanır. Bir yoruma göre rüyada ihtiyar kadın görmek, yaşanacak sıkıntıların habercisidir. Bu rüyayı gören kişi yaptığı hataların bedelini ödeyecek ve zor zamanlar yaşayacaktır. Başka bir yoruma göre ise, rüyada görülen yaşlı kadın bilgeliğin, ilmin ve kadim bilgilerin anahtarıdır. Bu rüyayı gören kişi maddi ve manevi ilim sahibi olur.

Rüyada İhtiyar Adam Görmek

Rüyada ihtiyar adam görmek, eğer ihtiyarın sakalı beyaz ise, hayırla yorumlanır. Bu kişiye büyük bir kısmet hasıl olacaktır. Ancak ihtiyarın sakalı siyah ise, gelecekte zor günlerin rüya sahibini beklediğini ama bu zorlukların kendisini olgunlaştıracağını gösterir.

Rüyada İhtiyar Erkek Görmek

Rüyada ihtiyar erkek görmek, kişinin aile büyüklerinden alacağı bir yardıma delalettir. Bu rüyanın sahibi yapacağı işlerde ailesinden madden veya manen bir yardım görecektir.

Rüyada İhtiyar Çift Görmek

Rüyada ihtiyar çift görmek, mutlu ve ömür boyu sürecek bir evliliği gösterir. Bazen de bu rüya kişinin yaşlı anne ve babasına yardım etmesi gerektiğine yönelik bir uyarıdır.

Rüyada İhtiyar Dede Görmek

Rüyada ihtiyar dede görmek ve hatta bu dedenin elini öpmek, rüya sahibinin hayırlı bir işe başlamak üzere olduğunu işaret eder. Bu kimse attığı her adımda başarıyı elde edecek ve huzurlu bir hayatı olacaktır.

Rüyada İhtiyara Yardım Etmek

Rüyada ihtiyara yardım etmek, hayır sahibi olmaya ve bu hayırların Allah katında kabulüne işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani