Rüyada “Rüyada ihtilam Olmak” Görmek

Rüyada ihtilam Olmak

Rüyada ihtilam olmak, rüyayı gören kişinin abdest almadan bir iş yapacağını, iyi bir işe besmele çekmeden başlayacağını. Hayırlı olan işin hayırsıza döneceğine, kazanılan itibarın kaybedileceğine, bazı çabaların yanlış yönde olduğuna delalet eder. Rüyasında ihtilam olmak, başka bir yoruma göre ise de huzursuzluk, tatsızlık, geçim sıkıntısı, borçlanma, haram para gibi durumlar diye değerlendirilir.

Rüyada ihtilam Olmak İslami Anlamı

Rüyada ihtilam olmak, İslam alimlerine göre şu şekillerde yorumlanmaktadır. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; rüyasında ihtilam olduğunu gören kişi, hayırsız olan bir işe girişmeye kalkışmakta bunun hayırlı diye bilmektedir şeklinde yorumlanmaktadır.

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüyasında ihtilam olmak, görenler bazı sıkıntılar, dertler, aile ilişkilerinde sorunlar. Maddi ve manevi olarak yıpranmalar, sağlıksal problemler, gelecekte kötü zamanlar beklemektedir.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada cinsel ilişkiye girmek, kişinin tüm sıkıntıların geçeceğine, çok para kazanılacağına, tüm dertlerin biteceğine işarettir. Rüyada biriyle cinsel ilişkiye girdiğini görmek, Bolluk ve bereket yaşayacağına, psikolojik olarak mutluluk ve sevincin çok olacağına yorumlanır. Çevresine yarar sağlayacağına, sağlıksal anlamda bir sorun olmayacağına, hayattan zevk alacağına işaret eder.

Rüyada Güzel Kadın Görmek

Rüyada güzel kadın görmek, kişinin güzel zamanlar geçireceğine, mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağı, maddi ve manevi olarak feraha kavuşacağı gelecekte daha güzel günlerin olacağı, çevresinden ve toplum tarafından çok sevilmeye, hayatında olup biten her şeyin güzel olacağı şekliyle yorum yapılır.

Rüyada Tanımadığı Biriyle İlişkiye Girmek

Rüyada tanımadığı biriyle ilişkiye girmek, Kişinin hiç ummadığı birinden yardım görmesi, başkasının yardımı sayesinde sorunlarını atlatacağı, ailesinin her zaman yanında olduğu, hayırlı evlatlarının olduğu, maddi sıkıntıda çevresinin destek verdiği, iş yerinde yöneticileri ile arasının iyi olduğu kişi olarak belirtilir.

Rüyada Sevgilisiyle İlişkiye Girmek

Rüyada sevgilisiyle ilişkiye girmek, rüya sahibinin yakın zamanda helal yoldan para kazanacağı, her işinin iyiye gideceği, hayırlı bir aile kurulacağı, ardından yetişen çocukların sağlıklı ve mutlu olacağına işarettir. Kişinin eşinden yana yüzünün güleceği, aile ilişkilerinde bir problemin olmayacağı, kişinin daha sabırlı ve ahlaklı bir şekilde yaşaması olarak ifade edilir.

Rüyada Eski Sevgilisiyle İlişkiye Girmek

Rüyada eski sevgilisiyle ilişkiye girmek, kişinin bazı hayırsız olarak işlere başlayacağı, gayri meşru işlere girişeceğine, girdiği işlerde başarısız olacağına, başının belaya gireceğine, sıkıntıdan çıkamayacağına, bundan dolayı aile içinde sorunlar yaşayacağına, çevresi ile problemler çıkmasına, annesi ve babasına saygısızlık etmesi olarak söylenir. Bundan dolayı rüya sahibinin hatalarından vazgeçip kendine çeki düzen vermesi, günahlarına tövbe etmesi gerekmektedir.

Rüyada Ünlü Biriyle İlişkiye Girmek

Rüyada ünlü biriyle ilişkiye girmek, devlet büyüklerinden ya da zengin bir adamdan fayda geleceğine, hatırı sayılır insanlardan yardım alacağına, bu sayede işlerin çok daha iyi olacağına, maddi olarak bol kazanç olarak nitelendirilir.

Rüyada Eski Eşiyle İlişkiye Girmek

Rüyada eski eşiyle ilişkiye girmek, arzu ettiği şeylerin gerçekleşmeyeceğini, hayallerinin suya düşeceğini, bazı hatalarından dolayı büyük fırsatların elden gideceği yönünde söylenir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani