Rüyada “Rüyada İğde Görmek” Görmek

Rüyada İğde Görmek

Rüyada İğde görmek, rüyayı gören kişinin toplum içerisinde saygınlık sahibi olduğuna ve yaptığı güzel icrahatlarla anılıyor olmasına işaret eder. Rüyada iğde gören kimse, etrafında olup da kendisine hayrı olmayan bir kişi neredeyse kalmamıştır bu sebeple arkasından hayır duası eden kişi de fazladır. Rüyada iğde görmek, rüyayı deneyim eden kişinin iyi niyetlerine ve hak yolunda hayata geçirmek istediği hayırlara delalet eder.

Rüyada İğde Görmek İslami Anlamı

Rüyada iğde görmek, İmam Cafer Sadık’ a göre mal, gelir ve uyumsuz bir kimseden menfaat elde etme olmak üzere üç şekilde tabir edilir. İbn-i Şîrîn’e göre ise, bu rüya meşakkatle ve zorluklar ile elde edilen helal gelire işaret eder.

Rüyada İğde Yemek

Rüyada iğde yemek, rüyayı deneyim eden kişinin gönlü zengin, bonkör, huyu güzel bir kimse olduğu ile tabir olunur. Rüyasında iğde yediğini gören birey, düşmanına karşı dahi iyi niyet ve tutum içerisindedir, yumuşak kalpliliği ve vicdan sahibi olması sebebiyle de kendine yapılacak kötülükleri dahi bağışlayacak kadar yüce gönüllü olduğuna tabir olunur.

Rüyada İğde Toplamak

Rüyada iğde toplamak, rüya sahibinin aileden görgü, terbiye sahibi, efendi ve asil bir kişi olması olarak değerlendirilir. Rüya sahibi, herkesle selamlaşacak kadar mütevazı ama herkesle dost meclisinde oturup sohbet etmeyecek kadar da seçici ve ağır bir karakter şeklinde tasvir edilir.

Rüyada İğde Soymak

Rüyada iğde soymak, rüyayı gören kişinin üzerine çökmüş tabiri caizse ölü toprağını yakın zamanda gerçekleşecek olan bir olay ile atacağına delalet eder.

Rüyada İğde Koparmak

Rüyada iğde koparmak, rüyayı gören kişinin bir dar boğazda olduğuna alamettir. Bu rüyayı gören kişinin kopardığı iğde miktarına göre eline geçecek bir para olduğuna yorulur. Bu para onun dar boğazdan çıkışına yardım edebilir.

Rüyada İğde Ağacı Görmek

Rüyada iğde ağacı görmek, rüya sahibinin hayatta girdiği her yolda başarılı olacağına, elini altına koyduğu her taşın altından Allah’ın yardımıyla sağ salim çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin yaşamında hayır ve mutluluk bulacağına, kendisi için yararlı şeyler yapacağına yorulur.

Rüyada İğde Çiçeği Görmek

Rüyada iğde çiçeği görmek, rüya sahibinin tüm dertlerinden kurtulup, esenliğe kavuşmasına yorulur. Bu rüya, gam çekmekten yüzü solmuş, gözlerinin ışığı sönmüş olan rüya sahibinin mesut olacağı güzellikler yaşamasına işaret eder.

Rüyada İğde Dalı Görmek

Rüyada iğde dalı görmek, rüyayı deneyim eden kişinin hayatında gerçekleşecek olan pek çok hayırlı vakaya delalet eder. Rüya sahibi dünyanın tüm güzelliklerinden fayda sağlama ve her türlü kutsal duyguyu yaşama şansına vakıf olacak anlamına gelmektedir.

Rüyada İğde Tohumu Görmek

Rüyada iğde tohumu görmek, rüyayı gören kişinin refah düzeyinin aşağıya inişine sebep olacak yollara gireceğine, bunun bedelini ise fakirliğe ve yokluğa düşerek ödemek durumunda kalacağına fakat sonrasında çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, yaşanan dertlerin böylelikle sona ereceğine delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani