Rüyada “Rüyada İdrar Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada İdrar Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada İdrar görmek, rüyayı gören kişinin atlatmakta çok güçlük çekeceği hastalık ve dert ile tabir edilir. Rüyada idrar yapmak, şanssız, talihsiz ve uğursuz kişiler ile de yorumlanmaktadır. Rüyada idrarını içmek, ile ilgili alimler İslami açıklamalarını şu şekilde yapmıştır.

Rüyada İdrar Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada idrarını gören kişi, kötü bir hastalık geçirir. Rüyasında başkasının idrarını gören kişinin ise yakınlarından biri hastalanır. Yorumlarını yapmıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyada idrar görmeyi, hastalık, musibet ve düşman ile yorumlamıştır. İmam Nablusi (r.a) Rüyada İdrar görmek, beladır. Yorumunu yapmıştır.

Rüyada İdrar Yapmak

Rüyada idrar yapmak hastalık ile yorumlanır. Rüyasında idrarını yaptığını gören kişi, bir hastalık yaşar ama yakın zamanda şifasını bulur. İdrarını tuvalete yaptığını gören kişi, tedavi edilecek zamanı geçmeden hastalığını öğrenir. Tuvalet dışında başka bir yerde, Rüyada İdrar görmek,  hastalığın tedavi süresi bitene kadar hastalığını öğrenemez. Rüyada başka birinin idrar yaptığını görmek, yakın çevrede hastalanacak kişinin, acılarına şahit olmak ile tabir edilir.

Rüyada Kanlı İdrar Görmek

Rüyada kanlı idrar, erkek ve kadın hastalıkları ile tabir edilir. Rüyasında kanlı idrar yaptığını gören kişi, çocuk sahibi olamaz. Kanlı idrar büyük kavga, çatışma ve yaralanma olarak da yorumlanır. Rüyasında kanlı idrarını, tuvalete yaptığını gören kişi, sözlü tartışma yaşar. Başka bir yere kanlı idrar yapmak ise, çatışma ortasında kalarak, yaralanmak ile yorumlanır. Kanın, rüyaları bozduğu ve anlamsızlaştırdığı da rivayet edilmektedir.

Rüyada İdrar Temizlemek

Rüyada idrar temizlemek, yatalak hasta ve kalıcı fakirlik ile yorumlanır. Rüyasında kendi idrarını temizleyen kişi, bir müddet yatacağı bir hastalık ya da ameliyat geçirir. Rüyada temizlenen idrar, başkasının ise fakirlik düşkünlük ile yorumlanır. Rüyada tuvaletten idrar temizlediğini gören kişi, pis ve utandığı bir iş yapar. Rüyada İdrar Görmek, İdrar temizlemek, iftira atmak ve yalan söylemek ile de tabir edilmektedir.

Rüyada İdrar Koklamak

Rüyada idrar koklamak, ruhen ve bedenen pis insan ile yorumlanır. Rüyasında kendi idrarını kokladığını gören kişi, dini inancı zayıf, temiz olmayan ve haram şeyler yiyen insan ile tabir edilir. Rüyada başkasının idrarını koklamak, istenmeyen yaşlı, sokranılan iş ve memnun olunmayan eş ile yorumlanır. Rüyada idrar koklamak, hayvan ile de tabir edilmektedir.

Rüyada İdrar İçmek

Rüyada idrar içmek, kavga etmek ve kötü söz söylemek ile yorumlanır. Rüyasında başka bir insanın idrarını içen kişi, hak yiyen, iftira atan kişidir, Kendi idrarını içtiğini gören kişi ise, kendini beğenen ve öven kişidir. Rüyada idrar içmek, kötü haber almak ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Çiş Görmek

Rüyada çiş görmek, hatasından pişman olan, yanlışların ve günahlarından dönen kişi olarak yorumlanır. Rüyasında bebek ve çocuk çişi gören kişi, yaşanan kötü olaylardan en az zararı alır. Rüyada büyük insan çişi görmek, mal kaybı ve terk edilme ile tabir edilir. Rüyada hayvan çişi görmek ise, acizlik ile yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani