Rüyada “Rüyada İddaa Görmek” Görmek

Rüyada İddaa Görmek

Rüyada iddaa görmek, gören kişi açısından mal ve mülk kaybına, yaşanılacak olan sıkıntılara rivayet eder. Rüyada iddaadan para kazanmak, İslami yorumu; tutarsız arkadaş çevresi, kader ve yaşanılacak olan üzüntü şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada iddaadan para tutturmak, para kazanmak adına doğru olmayan yollara girmek ve bu sayede haram kazanç elde etmek olarak da tasvir edilmiştir.

Rüyada İddaa Görmek İslami Anlamı

Rüyada İddaa görmek, dini açıdan şans oyunları günah sayıldığı için iyiye yorulmaz. Rüyada iddaa görmek rüyayı gören kişinin bir işten dolayı zarara uğrayacağı şeklinde tabir edilir. İslami açıdan rüyada iddaa kazanmak işlenecek olan günahları temsil eder.

Rüyada iddaa oynamak, kişi arkadaş tercihleri ve zararlı alışkanlıklarından uzak durması gereken bir sürece girmelidir. Kirmani(r.a)’ya göre de kişinin hiç ummadığı yerden eline para geçmesi ancak gelen paranın helal yollardan kazanılmaması ve kişiyi zora sokacak olayların yaşanması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada İddaa Kazanmak

Rüyada iddaa kazandığını gören kişi mal ve mülk kaybı yaşar. Kötü arkadaş çevresi yüzünden maddi kayıpları olur. İş hayatında yaşanılacak olan kötü süreçleri temsil eder. Bu rüya kişinin dikkate alması gereken uyarı rüyasıdır. Kişinin yaşayacağı kötü günlerin vereceği doğru kararlar sayesinde atlatacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada İddaa Bayi Görmek

Rüyada iddaa bayi görmek gören kişinin aslında görmemesi gereken şeylere şahit olacağına ve bu durumdan kurtulmak için zor günler yaşayacağına rivayet edilir. Günahları temsil eder ve yanlış olan durumların düzeltilmesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Kısa zaman içerisin de bir yere gitmeyi planlamak ve gidilecek olan yerde zor sıkıntılı günler yaşamak şeklinde de tabir
edilir.

Rüyada İddaa Kuponu Görmek

Rüyada İddaa kuponu görmek gereksiz yaşanılacak olan tartışmalara rivayet edilir. Kişi yakın çevresinden bir kötü laf işitir ve bu laf sonucu tartışma yaşanılabilir. Zararlı ve gereksiz işlere zaman ayırmak ve israf yaşamak şeklinde tabir olunur. Elinde olan paranın kötü alışkanlıklar yüzünden kaybedileceği şeklinde tasvir edilir.

Rüyada İddaa Tutturmak

Rüyada iddaa tutturduğunu gören kişi kısa zaman içerisinde sahip olduğu malı ve parasını gereksiz aslı astarı olmayan işlerde harcar. İş hayatında yolunda gitmeyen şeyler yaşanır kar elde etmek yerine verilmiş yanlış kararlar yüzünden kişi zarar görmeye başlar.

Rüyada İddiaya Girmek

Rüyada iddaaya girdiğini gören kişi uğrunda çok zaman harcadığı bir işten beklediğini bulamayacağı anlamına gelmektedir. Boşa zaman harcamak, gereksiz işlerle çok fazla meşgul olmak anlamları taşır. Rüyada iddaaya girdiğini gören kişi risk alarak haksız kazanç elde etmeye çalışacak diye tasvir edilmiştir.

Rüyada İddaadan Para Kazanmak

Rüyada iddaa oynayarak para kazandığını gören kimse hiç beklemediği bir yerden miras alır. Kısa zaman da zengin olmaya ve mal mülk şeklinde yorumlanır. Ancak unutulmaması gereken bir nokta vardır ki dini açıdan yorumlamak gerekirse kişi kazandığı parayı helal yollardan kazanmaması, haksız kazanç elde etmesi ve bu konuda dikkatli olması gerektiği şeklinde de yorumlanmıştır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani