Rüyada “Rüyada İçmek” Görmek

Rüyada İçmek

Rüyada içmek, rüya sahibinin hile ve kurnazlık ile elde edeceği kazancı temsil etmektedir. Rüyada sarhoşluk veren şeyler içmek, rüya sahibinin elde ettiği bu kazanç helal olmadığı için, rüya sahibine hiçbir hayır getirmeyeceğine ve tam tersi hayat düzeninin bozulmasına işaret etmektedir.

Rüyada alkol içtiğini görmek, yanlış yollara giren kimse, bu yolda kazanacağı para ile geçimini sağlamaya çalışacaktır. Ancak bu para hem kendi hem de ailesinin başına binbir türlü felaket açacak ve hepsini bir çıkmaza sürükleyecektir. Çoğu rüya tabircisi tarafından yapılan yorumlara göre de rüyada içmek kişinin yanlış yoldan elde ettiği için kazancında büyük bir azalma olacağı anlamına gelir.

Rüyada İçmek İslami Anlamı

Rüyada İçmek, İmam Nablusi (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Rüyasında içtiğini gören biri hak yolundan ayrılmış ve haram mala el uzatıyor demektir. Bu durum onu artık kötü niyetli, hilekar ve düzenbaz bir insan haline getirecektir.” Buna göre rüyada içmek kişinin artık iyi bir insan olmadığına ve yanlış işler ile uğraştığına delalet eder.

Rüyada İçki İçmek

Rüyada içki içmek, kötü bir kadın ile tabir olunur. Bu kadının rüya sahibi ile olan bağlantısı ise oldukça yakındır. Rüyayı gören kişi, bu kadının yaptıklarından çok çekecek ama gene de onu hayatından çıkarma cesaretini kendisinde bulamayacaktır. Bazı yorumculara göre ise bu kötü niyetli kadın, rüya sahibine gerçek yüzünü göstermeden onun arkasından iş çeviriyor demektir.

Rüyada Su İçmek

Rüyada su içmek, kişinin çok iyi niyetler ile hareket ettiğine ve çevresine mutluluk saçtığına işaret eder. Rüyayı gören kişi insanlara yardımda bulunacak ve çevresindeki herkesin takdir ve beğenisini kazanacaktır. Rüyasında su içtiğini gören biri Allah katında çok mübarek bir insandır.

Rüyada Çay İçmek

Rüyada çay içmek, kişinin küçük bir hastalığa yakalanacağına ama bu hastalığın onu çok korkutacağına delalet eder. Rüya sahibi bir süredir yemesine içmesine, uyku düzenine ve beslenme alışkanlıklarına dikkat etmediği için bir hastalığa yakalanacak ancak kısa sürede bunu atlatacaktır.

Rüyada Rakı İçmek

Rüyada rakı içmek, hak yolundan ayrılan, kötü işler ile meşgul olan ve yanlış yola yönelen biri ile tabir olunur. Ancak birçok yorumcuya göre bu kişi rüya sahibinin kendisi değildir. Ama yine de bu insan rüyayı gören kişiye bazı zararlar getirecek ve onu da kendi yoluna yönlendirecektir.

Rüyada Şerbet İçmek

Rüyada şerbet içmek, yapılan bir işin insanlar tarafından çok beğenilmesi ve takdir edilmesi anlamına gelir. Rüyasında şerbet içtiğini gören biri iş hayatında, yüksek mevkideki insanlardan övgüler alacak demektir.

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada kahve içmek, rüya sahibinin çok bilgili insanlar ile fikir alışverişi yaptığına ve birçok konu hakkında yeni bilgiler öğrendiğine delalet eder.

Rüyada Meyve Suyu İçmek

Rüyada meyve suyu içmek, kişinin çok bilgili olmak istediğini ve bu yolda çalışmalar yaptığını ima eder. Rüyasında meyve suyu içtiğini gören biri bilgin olma yolunda ilerleyecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani