Rüyada “Rüyada Hurma Görmek” Görmek

Rüyada Hurma Görmek

Rüyada hurma görmek, bilimle uğraşan birini ifade eder. Aynı zamanda alın teri ile kazanılmış olan paranın habercisidir. Rüyada hurma görmek, rüyayı gören kişinin Allah katında kabul gören bireyler olduğunu söylemek mümkündür. Bu rüyayı gören kişilerin her derdine deva olunacağı bilinmelidir. Rüya içerisinde hurma görmek, bolluk anlamına da gelmektedir.

Rüyada Hurma Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüya içerisinde hurma görmek, rüyayı gören kişinin kazanmış olduğu paranın, annesinden aldığı süt kadar helal olduğuna, çocuklarına haram para yedirmediğine işarettir. Birinin rüyada hurma çekirdeği görmesi, o kişinin etrafındaki insanların dedikodusuna maruz kalacağını gösterir. Rüyada hurmayı dalından kopartıp yemek ve hurmanın mis gibi kokması, Ancak bu kişi tüm bu zorlukların altından kalkacak ve herkesi susturmayı başarabilecektir.

Rüyada Hurma Toplamak

Rüyada hurma toplamak, rüyayı gören kişinin yaşamı içerisinde yaşayacak ve çok iyi mutlu haberler almasından ötürü çok iyi yerlere geleceğini anlatır. Bu rüyayı gören kişiler yaşamlarının her alanında çok güzel gelişmeler ile karşı karşıya gelecektir. Aynı şekilde rüyayı görmüş olan kişi, aniden ve beklemediği anda kazanacağı paraya ya da sevinç ile beraber bereket getirecek bir olumlu gelişmeye yorumlanır.

Rüyada Hurma Almak

Rüyada cennet meyvesi hurma almak, rüyayı gören kişinin, kazanmış olduğu paranın ve kazancın hayırlı olduğuna ve kazanmış olduğu paranın bereketi ile beraber geleceğine işarettir.  Rüyada hurma ikram etmenin bir diğer yorumu ise; rüyayı gören bireyin yardıma muhtaç olan bir kimseye yardım etmesi anlamına gelir. Bu kişinin destek olması ile alacağı hayır duaları, o kişiyi çok güzel yerlere getirecektir.

Rüyada Hurma Ağacı Görmek

Rüyada hurma ağacı görmek, rüyayı gören bireyin, tanıdıkları, akrabaları ve komşuları tarafından sevildiği biri olarak tanımlanır. Aynı zamanda bu kişi, yardıma muhtaç olan insanlara yardım ederek problemlerini çözdüğünü, ilim sahibi biri olduğunu ifade eder. Saf niyetli olan bu kişi, yaptıkları sayesinde hayır içeren kazançlara ulaşacaktır.

Rüyada Hurma Yemek

Rüyada hurma yemek, rüyayı gören kimsenin iş yaşamında ortaya sunacağı bir çalışma veya proje de alın teri ile sunduğuna ve kazanacağı her kazancın helal olduğunun habercisi olarak yorumlanır. Aynı şekilde, dost, eş veya akrabalardan birisinin yakın bir vakit içerisinde çocuk sahibi olacağına yorulur. Bir başka yorum ile bu kişilerden birisinin sağlık vaziyetlerinin iyi olacağına işarettir.

Rüyada Hurma Çekirdeği Görmek

Rüyada hurma çekirdeği görmek, rüyayı gören bireyin mahkemede bir işi var ise mahkemeye sunacağı kanır ve ispatlar ile mahkemeyi kazanacağının anlamını taşır. Rüya içerisinde hurma çekirdeğinin görülmüş olması, kişinin hayatının uzun ve güzel olacağı anlamına gelir.

Rüyada Hurma İkram Etmek

Rüyada hurma ikram etmek, rüyayı gören bireyin, yakın bir vakit içerisinde bir hastalıkla karşılaşacağına, ardından sağlık durumunun düzelerek yeniden ayağa kalkacağını ifade eder. Bu kişiler yeniden hasta olmak istemiyor ise, sağlıklı ve dengeli beslenmeleri gerekir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Şevket dedi ki:

    Rüyamda hurmayı dalından kopartıp yiyordum mis gibi kokuyordu çok güzeldi tadı 3 tane yedim hurma

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani