Rüyada “Rüyada Hurç Görmek” Görmek

Rüyada Hurç Görmek

Rüyada Hurç görmek, rüya sahibinin iş yaşamında veya aile içerisinde yaşamakta olduğu sıkıntılar ile yorumlanır. Rüyada hurç gören kimse, problemlerinden çok kısa bir süre içerisinde kurtulmasına, güzel çalışmalar yapacağına delalet eder. Rüyada hurç görmek, çalışmaların sonunda maddi anlamda güzel kazançlar sağlaması anlamına gelir. Rüyada görülen hurç, yaşamında ona zarar vermekte olan kişi ve şeylerden çok kısa zamanda kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Hurç Görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.a)’ya göre rüyada hurç görmek, kişinin başına iş açan, sorunlar yaşatan şeylerin karşısında sağlam adımlar atacağına ve bu sayede iş ve özel hayatında düzenin hakim olmasına delalet etmektedir.

Rüyada Hurç Dikmek

Rüyada hurç dikmek, rüyayı gören kişinin ticaret yapıyorsa alın teri ile yeni işlere girişeceğine, bir iş peşinde ise buna ilmek ilmek adım adım yaklaşacağına yorumlanabilir. Kişi attığı adımlarında dikkatli olması durumunda başarılı işlere imza atacaktır.

Rüyada Hurç Almak

Rüyada hurç almak, hurç aldığı kişi ile arkadaş hatta kardeşlikten de öte bir yakınlık içerisinde olacağına, şahsına yönelik olumsuz yorumlarda bulan ve onu sıkıntıya sokan kişilerden artık uzak kalacağına delalettir. Kuvvetli vicdan azabına maruz kalarak kötü haller yaşayacağına, iş yaşamında tecrübesi bulunan iyi ve kaliteli kişilerle ortak işler yapılacağına yorumlanmaktadır. İş yaşamında bu kişi sayesinde çok başarılı işlere imza atılacağına, yakınları ve başkaları tarafından her daim takdir edileceğine yorumlanır. Ancak bazı kişiler tarafından rüya kötüye de yorumlanmaktadır. Kişinin çok uzun zaman boyunca kurduğu hayallerin ve sağlam tuttuğu umutlarının boşa çıkmasına, yapacağı kötü şeyler yüzünden iş yaşamında iflaslar yaşamasına da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Hurç Taşımak

Rüyada hurç taşımak, rüyada hurcu taşıyan rüya sahibinin çok güzel hayallerinin olduğuna ve bu hayallerinin peşinden gitmesi halinde onlara ulaşacağına delalet eder. Ayrıca kişi bu hayallerinin peşinde koşar iken birçok sorun ile karşılaşacak ancak tüm bu engelleri teker teker aşarak başarıya ulaşacaktır. Rüya yorumcuları tarafından iyiye yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada Beyaz Hurç Görmek

Rüyada beyaz hurç görmek, kişinin geçiminin zorlaşacağına, çok kötü hastalıklara yakalanacağına ve bunlardan maalesef kurtulamayacağına yorumlanmaktadır. Dost ve arkadaş diye bildiği kişilerin ona sırtını döneceğine, güvendiği kişilerle giriştiği işlerin hep yarıda kalacağına, rüyayı gören kişinin çok yakında tüm yaşamını derinden etkileyecek kararlar alacağına ancak bu kararların hayatını alt üst edeceğine delalet etmektedir. Ayrıca bazı yorumculara göre de rüya sahibi huzurlu ve mutlu bir hayata kavuşacaktır ve dünyevi mülkleri de hızla artacaktır.

Rüyada Çeyiz Hurcu Görmek

Rüyada çeyiz hurcu görmek, genç ve bekar olan erkeğin ya da kızın evleneceğine yorumlanmaktadır. Evli olan birinin bu rüyayı görmesi ise kişinin uzun bir hayatının olacağını işaret eder.

Rüyada Dolu Hurç Görmek

Rüyada dolu hurç görmek, kişinin hep umut ettiği olayların gerçekleşeceğine ve güzel paralar kazanmasına yorumlanabilir.

Rüyada Pembe Hurç Görmek

Rüyada pembe hurç görmek, kişinin girişeceği ticari meselelerde güzel kazançlar elde etmesine, yaşadığı sıkıntılarla tekrar karşılaşmamak için adımlar atmasına, sevdikleri ile huzurlu bir yaşama kavuşacağına işaret etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani