Rüyada “Rüyada Hortum Görmek” Görmek

Rüyada Hortum Görmek

Rüyada hortum görmek, çok şanslı ve kısmetli günlerin rüya sahibini bulacağı anlamına gelir. Rüyasında hortum gören kişi çok kazançlı bir iş kurar. Eğer bir yerde çalışıyor ise işinde yüksek bir mertebeye erişir. Maaşında artış olur. Rüyada hortum görmek, kişinin ummadığı yerden büyük yardım almasına işarettir.

Rüyada Hortum Görmek İslami Anlamı

Hortum neşeli ve mutlu haberler almak olarak da yorumlanır. Rüyada hortum görmek her konuda yaşanacak maddi ve manevi zenginlik ve berekete işaret eder. Hortum gören hayatında şanslı bir döneme girmiştir. Kendisine her anlamda hayırlı gelecek bir iş kuracaktır. Hortum iyi bir para kaynağı bulmak yardım almak demektir.

Rüyada hortum görmenin İslami yorumu; İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; rüyada hortum görmek kişinin rızkının artması, karlı işlere girmesi anlamına gelir. Eğer hortumdan su çıkıyorsa gireceği işte başarılı olması, eğer hortumdan su akmıyorsa kazancın azalması anlamına gelir demiştir.

Rüyada Hortum Felaketi Görmek

Rüyada hortum felaketi görmek, olumsuz olarak yorumlanır. Genelde beklenmedik kötü hadiseler yaşanmasına, bazı iç karışıklıklara işarettir. Rüyada hortum felaketi gören can sıkıcı olaylar yaşar. Yakınlarından beklenmedik uğursuzluklar görür. Hortum felaketi işlerin kötüye gideceği anlamına da gelir.

Rüyada Hortum Çıktığını Görmek

Rüyada hortum çıktığını görmek, manevi yönden kişinin bazı görevlerini yerine getirmediği, bazı sınavlardan geçeceği ve aşması gereken engeller olduğu anlamına gelir. Ancak maneviyat güçlenirse bütün zorlukları aşacağına işarettir.

Rüyada Hortumla Bahçe Sulamak

Rüyada hortumla bahçe sulamak, güzel olaylar ile tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kalbinin temiz olduğu, bu sebeple mutlu hadiseler yaşayacağı, iyi zamanlar geçireceği ve dileklerinin gerçekleşeceği ile tabir olunur. Rüyada sulanan bahçe kişinin emek verdiği şeylerin çok yakında karşılığını alacağı, bundan mutluluk duyacağı ile müjdelenir.

Rüyada Hortumdan Su İçtiğini Görmek

Rüyada hortumdan su içtiğini görmek, kişinin aile hayatı ile ilgili yaşanacak güzel hadiseleri işarettir. Eğer kişinin bir sağlık problemi varsa şifa bulacaktır. Hortumdan su içmenin diğer anlamı ise kişinin kısmetinin açılmasıdır.

Rüyada Hortumla Birini Islatmak

Rüyada hortumla birini ıslatmak, kişinin sağlığına dikkat etmesi ile ilgili bir ikaz anlamına gelir. Eğer bir sağlık sorunu var ise tekrardan yaşanabileceği ile tabir olunur.

Rüyada Hortum Fırtınasına Kapılmak

Rüyada hortum fırtınasına kapılmak, pekiyi yorumlanmaz. Hortum fırtınası genellikle yaşanacak olumsuz hadiseler, karışıklıklar, dedikodular ve kötü niyetli insanlar ile tabir olunur. Kişinin çevresine çok dikkat etmesi gerektiği anlamında bir uyarıdır. Psikolojik yorumu ise kişinin sıkıntılı dönemler geçiriyor olması ve ruhsal bir rahatsızlık yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Hortumla Yıkanmak

Rüyada hortumla yıkanmak, kişinin parasal sıkıntılarının düzeleceğine, hayırlı hadiseler yaşayacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin iyi bir mevkiye erişerek başarılar sağlayacağına da işarettir. Rüyada hortumla yıkanan kişi yeni bir çevreye girer ve yeni insanlarla tanışır. Gireceği çevre kişiyi her yönden mutlu edecek demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani