Rüyada “Rüyada Horoz Ötmesi” Görmek

Rüyada Horoz Ötmesi

Rüyada horoz ötmesi, genellikle evde çok konuşan aile bireyine ya da aile de bulunan reisin konuşmasına ya da kızmasına tabir olunmaktadır. Ayrıca bazı alimlere göre rüyada horoz öttüğünü görmek, bazı gereksiz sözler duymaya ve bundan dolayı oldukça üzülmeye tabir olunmaktadır.

Bazı İslam alimlerine göre ise rüyada öten horoz görmek, bu rüya aile büyüğünün önemli bir konuşma yapmasına ve bu konuşma sonunda ailenin bazı sıkıntılarını gidermeye çalışılmasına da tabir olunmaktadır. Rüyada zamansız öten horoz görmek, bazı dini yorumculara göre ise bu rüya kişinin ailesi ile işbirliği yapmasına ve bu nedenle bazı sıkıntıların ortadan kaldırılmasına tabir edilmektedir.

Rüyada Horoz Ötmesi İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a)’a göre bu rüya kişinin kendi içinde çözemediği bazı sorunları dışarıya vurmasına ve bu nedenle bir süre yüksek sesle bunu ailesine iletmesine ve bu nedenle yaşanacak sorunlara yorulmalıdır. Bazı alimlere göre ise bu rüya aile reisinin bazı konuşmalarından dolayı tüm ailenin utanmasın a ve itibar kaybetmesine tabir olunmaktadır. Alimlerin bazılarına göre ise horoz aile içine dahil olacak erkek evlada ya da damada dalalet eder.

Rüyada Horoz Çalmak

Rüyada horoz çalmak ne anlama gelir? Bu rüya genellikle bir komşunun oğlu ile kızını evlendirmeye ya da komşunun ya da yakında bulunan bir evin erkeği ile yasak ilişki yaşamaya ve bunun açık edilmesine de tabir edilmektedir. Çok sayıda dini yorumcuya göre bu rüya hayırlı değildir. Evdeki kadının tanımadığı bir erkeğin aşk sözlerini duymasına ve eşine bunu anlatmamasına da tabir olunmaktadır.

Rüyada Horoz Kovalaması

Rüyada horoz kovalaması kişinin hayatında eksiklik olduğunu düşünmesine tabir edilmektedir. Bu rüya genellikle islam alimleri tarafından kadının peşine bir erkeğin takılmasına ve onu rahatsız etmesine tabir olunmaktadır. Ayrıca çok sayıda yorumcuya göre bu rüya son derece hayırsız bir rüya olup kendisine haram olan bir kadına göz dikmek olarak ta yorumlanmaktadır.

Rüyada Horoz Isırması

Rüyada horoz ısırması bir kadına bir erkeğin musallat olması ve kadının bu nedenle rahatsız olmasına tabir olunmaktadır. Kadının bunu kimseye anlatamamasına ve bu nedenle sıkıntı çekmesine de tabir edilmektedir. Bazı alimlere göre ise bu rüya bir ailenin güçlü ve iradeli bir erkekten yardım almasına yorulmaktadır.

Rüyada Horoz Saldırısı

Rüyada horoz saldırısı ne anlama gelir? Bu rüya genellikle kişinin bir kadın olması durumunda çok güzel bir kadın olması nedeniyle çevresindeki çok sayıda erkek tarafından beğenilmesine tabir edilmektedir.

Rüyada Horoz Dövüşü Görmek

Rüyada horoz dövüşü görmek iki erkeğin kavgasına sebep olmaya ya da buna şahit olmaya tabir edilmektedir. Kişinin buna şahit olmasından dolayı üzüleceği ya da zarar göreceği de yorumcular tarafından belirtilir.

Rüyada Horoz Didiklemesi

Rüyada horoz didiklemesi aile içinden çok konuşan bir erkeğe tabir edilmektedir. Ayrıca bu kişinin konuşmaları ile çevresindekileri rahatsız ettiğine ve gereksiz konuşmalar yaptığına da tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani