Rüyada “Rüyada Horoz Görmek” Görmek

Rüyada Horoz Görmek

Rüyada horoz görmek, iyi şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada görülen horoz, erkek çocuğa işaret eder ve rüyayı gören kişinin bütün dertlerden, sıkıntılarından ve olumsuz her türlü durumdan kurtulacağını anlatmaktadır. Görülen horozun diğer yorumlamaları ise; büyük işlerde çalışan yetkili, saygın, büyük ve çok zengin kişiler olarak yorumlanmaktadır.

Ayrıca rüyayı gören kişinin ileride büyük işler başaracağı, başarıdan başarıya koşacağını, işlerini hiç aksatmayacağını, rüya gibi bir geleceğin onu beklediğini, kaybettiği bazı şeylere yeniden ulaşmayı, yeni bir ev satın almayı, aile içi huzurun ve mutluluğun artacağını ve arkadaş ortamında olacak güzel şeyleri yaşayacağı şeklinde anlatılmaktadır.

Rüyada Horoz Görmek İslami Anlamı

Rüyada horoz görmek, İslami ve dini yorumu ne anlama gelir? sorusunun cevabı ise; takva ve din ile ilgilenen kişilere işaret ettiğini, iyilik ve güzellik yapılması gerektiğini, sevaplarının çoğalması gerektiğini, haram barındıran yollara sapılmaması gerektiğini, günah işlenmemesi gerektiğini ve ibadetlerin yerine getirilmesi gerektiği anlamına gelmektedir.

Rüyada Horoz Almak

Rüyada horoz almak, iyiye ve hayra yorulur. Kişinin kaybettiği duygulara kavuşmasını, yeni bir mal ya da mülk satın alacağını, hayırlı bir işe girişeceğini, erkek evladının olacağı şeklinde yorumlanır.  Cafer-i Sadık (r.a) ise; ticari amaçla yapılan yatırımların karşılığının alınacağını, aile içi huzur ortamının olacağını, ufak tefek sorunlardan kurtulacağını ve hayırlı bir kişi ile evlilik yapılacağını söylemiştir.

Rüyada Horoz Kesmek

Rüyada horoz kesmek, çok iyiye delalettir. Rüya gören kişinin ibadetlerini yerine getirmediği ve acilen getirmesi gerektiği şeklinde açıklanmaktadır. Bazı rüya alimlerinin rüyada horoz görmek, konusu ile ilgili çarpıcı ve merak uyandırıcı yorumlamalarını aşağıda bulunan paragrafta inceleyelim.

Rüyada Horoz Pişirmek

Rüyada horoz pişirmek, para konusunda kayıp yaşanmayacağını, özgüven artışının gerçekleşeceğini, iş konusunda şansının açılacağını, geleceğin çok parlak olacağını ve iş ortaklığına girilmesine yorumlanır. Diğer alim İbni Sirin (r.a) buyurmuştur ki; Allah’a edilen duaların kabul olacağını, hayırlı kısmetlerin çıkacağını, manevi açıdan destek görüleceğini, yapılması gereken yardımları ve sıkıntıların giderilmesi yorumunu yapmıştır.

Rüyada Horoz Sevmek

Rüyada horoz sevmek, rüyayı gören kişi bayan ise erkeğe, erkek ise bayana aşık olacağını, güzel bir yaşam sürüleceğini, evlilik hayallerinin gerçekleşmesine ve yaşanılan sorunların kısa sürede geçeceği şeklinde açıklanmaktadır. Rüya alimlerinden biri olan Kirmani (r.a) demiştir ki; horoz görülüyorsa sıkıntılarınız bitecek, huzur yoluna kavuşacak ve mutluluk yolunda ilerleyeceğini söylemiştir.

Rüyada Horoz Beslemek

Rüyada horoz beslemek, şans kapılarının sonuna kadar açık olduğuna, hedeflenen başarılara ulaşılacağına, çok ağır ve getirisi yüksek olan işe girip sonunda kazanç sağlamaya, sevapların artış göstereceğine ve mutluluğu bulmaya yorulur.

Rüyada Horoz Dövüştürmek

Rüyada horoz dövüştürmek, aile içerisinde birkaç problemlerin olacağını, huzursuzluk veren kişilerin bulunduğunu ve hayırsız işlere girileceği şeklinde açıklanır. Diğer bir alim olan İmam Nablusi (r.a) yorumu ise; hayırlı bir kısmeti işaret ettiğini, işlerin yoluna girerek maddi olarak rahatlamayı söyler.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani