Rüyada “Rüyada Hıyar Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Hıyar Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada hıyar görmek, genel olarak hayırlı ve bereketli işleri işaret etmektedir. Rüyada hıyar bahçesi görmek, eğer rüya sahibi rüyayı gördüğü vakit evli ise hıyar görmesi bir kız çocuğuna sahip olacağına işaret etmektedir. Rüyada hıyar toplamak, ancak bazı rüya yorumcularına göre de rüyasında hıyar görülmesi, rüya sahibinin iyi niyetler ile yaklaştığı kişiler tarafından bir çıkar uğruna harcanacağına işarettir. Rüyada hıyar toplamak, başka kişiler tarafından menfaat uğruna kötü yollara düşürüleceğine işaret etmektedir. Kişi göstermiş olduğu iyi niyetinden dolayı tolere edileceği ve suistimal durumlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Hıyar Görmek İslami Anlamı

Rüyada hıyar görmek, İslami yorumcu olan Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüya sahibinin rüyada salatalık aldığını görmesi o kişinin tanımadığı bir kişi tarafından iyilik ile karşılaştırılacağına ve bunun yanı sıra ana konu başlığımız olan rüyada hıyar görmek, ile genel olarak aynı anlamları taşımaktadır.

Rüyada Salatalık Almak

Rüyada salatalık almak, bir antika veya çok değerli bir eşyaya sahip olacağına işaret etmektedir. Hıyar satın alındığını görmek temiz berrak ve hayırlı haberler ile karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada Hıyar Yemek

Rüyada hıyar yemek, zorluklar karşısında dimdik ayakta durması gerektiğine ve bu zorlukları sabrı ve cesareti ile yeneceğine işaret etmektedir. Kişi kararlılığı, sözünün eri ve cesareti ile zorlukların karşısında ayakta durmasının yanı sıra yanındaki kimseye kayıtsız şartsız güvenmemesi gerekmektedir.

Rüyada Salatalık Turşusu Görmek

Rüyada salatalık turşusu görmek, kişinin yakın bir zamanda birikim ve maddi açıdan rahatlamak için bir arsa veya tarla alacak olmasına ve alacağı bu tarla ve bahçe sayesinde organik tarım yapacağına işaret etmektedir. diğer bir yoruma göre ise kişinin aile yakınlarından birisi tarafından mirasa uğratılacağına işaret etmektedir.

Rüyada Çürük Salatalık Görmek

Rüyada çürük salatalık görmek, kişinin kendisinin veya aileden yakın birisinin bir hastalığa yakalanılacağına yorumlanır. Acil olarak bir doktora başvurması gerektiğini söylemektedir. Diğer bir yorumu ise kişinin rüyasında çürük salatalık görmesi, işlerinde bazı aksamalara yol açabilecek durumlar ile karşılaşacağına ve bazı kişiler tarafından da kıskanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada Hıyar Tarlası Görmek

Rüyada hıyar tarlası görmek, rüyayı gören kişi eğer evli ise kısa bir zaman sonra bir taşınmaz mülk sahibi olacağına işarettir. Bekar ise de hayırlı evlilik ile sonuçlanacak bir kısmet ile karşı karşıya gelmesine işaret etmektedir. Diğer bir anlamı ise hıyar tarlası görmek kişinin bolluk ve bereket içerisinde yaşamını sürdüreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Hıyar Turşusu Görmek

Rüyada hıyar turşusu görmek, kişinin ileri dönemler için belli bir birikim ve tasarruf içerisine gireceğine yorumlanır. Bu birikim ve tasarruf sayesinde de kendisine bir taşınmaz mülk elde edeceğine işaret etmektedir. Ayrıca rüyayı gören kişinin hıyar turşusu görmesi de kişinin belli bir dönem işçin şehir dışına çıkacağını. Dönüşte güzel haberler ile döneceğine delalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani