Rüyada “Rüyada Hırsız Yakalamak” Görmek

Rüyada Hırsız Yakalamak

Rüyada Hırsız yakalamak, bu rüyayı gören kimse kendi karakteri hakkında bir rüya gördüğü düşünülmüştür. Rüyada hırsız yakaladığını görmek, hırslı ve azimli olması nedeniyle her işin altından kolayca kalkabilen kimse olarak tabir edilir. Rüyada hırsız yakalamak kimi rüya yorumcuları için kötü arkadaş çevresinden arınmak anlamına gelir.

Rüyada Hırsız Yakalamak İslami Anlamı

Rüyada Hırsız yakalamak, Kirmani(r.a)’ya göre bazı tabirciler için çok sevdiğiniz bir arkadaşınız ya da dostunuzun yalanını yakalamak olarak da rivayet olunur. Rüyada hırsız yakaladığını gören kişi her konuda rahatlama yaşayacağı günlere girer ve sorunsuz bir hayat sürer.

Rüyada Hırsız Kovalamak

Rüyada hırsız kovaladığını gören her kimse evinden, mülkünden kötü insanları kovmak anlamına gelmektedir. Rüya sahibi kişi yakın ilişkilerinde yanıldığını fark ederek çoğu insanın canına ve malına zarar verecek niyette olması nedeni ile onları evden kovalamasına rivayet edilir.

Rüyada Hırsız Dövmek

Rüyasında hırsız yakalayıp döven kişi kendisine yardım için gelen bir kişiye yardım edeceği anlamına gelir. Başka bir tabire göre hırsız dövdüğünü gören kimse ondan af dileyen bir kimseyi affetmeyeceği rivayet edilmiştir. Hırsız dövmek zorluklarla kazanılan malın ve paranın değerinin bilinmesi ve korunması anlamına gelen işaret verici rüyalardandır.

Rüyada Evde Hırsız Yakalamak

Rüyada evde hırsız yakaladığını gören kişi dışarıdan bir kişinin hane içine sızmaya çalışıp sizin hakkınız da etrafta ki kişilere kötülemesi olarak tabir edilir. Hane dışından olan bu kişi hane içine girmeye çalışan ve sizi kıskanan bir kişiyi temsil eder. Siz zamanla bu kişiyi fark etmeniz sayesinde evden kovmakta daha kolay olur. Rüya sahibi kişi için ikiyüzlü bir insanı tasvir etmesi nedeni ile kötü bir rüya olarak rivayet edilir.

Rüyada Kadın Hırsız Yakalamak

Rüyada kadın hırsız yakalamak rüya sahibi kişinin çevresinde kadın olup ikiyüzlü, dedikoducu ve yalancı birinin olmasına rivayet edilir. Bu kişi size ve sevdiklerinize zarar vermek isteyen kişiler arasında yer alan biridir. Aileye yakın olması yüzünden tespit edilmesi çok zor olan bu kişi sürekli kıskançlık yapar. Rüya sahibine uyarı vermek amaçlı bu rüyayı görür ve çevresinde ki kadınlara dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Hırsızlıkla Suçlanmak

Rüyada hırsızlıkla suçlandığını gören kimse hak etmediği bir durumla karşı karşıya kalacağı ve zor günler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Hırsızdan Kaçmak

Rüyasında hırsızdan kaçtığını gören kimse zarar görebileceği çevresinden kaçması, uzaklaşması anlamına gelir. Gören kimse için hayatında yeni bir başlangıç yaparak eski çevresinden uzaklaşması anlamı taşır.

Rüyada Hırsızlık Yapmak

Rüyada hırsızlık yaptığını gören kimse kötü bir işe ortak olur. Yapmaması gereken işlere bulaşır. İsraf etmek, günah işlemek şeklinde rivayet edilir.

Rüyada Hırsızlığa Uğramak

Rüyada hırsızlığa uğradığını gören kişi gerçek hayatta haksızlığa uğrar. Zor günler yaşar ve sevdiklerinden destek göremez. Rüyada hırsızlığa uğradığını gören kimsenin evinden çok kıymetli gördüğü ve değer verdiği eşya kaybolur veya çalınır. Telafi edilemeyecek kayıp anlamına gelir ve gören kişi için sıkıntılı günlerin başladığı manasına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani