Rüyada “Rüyada Hırsız Görmek” Görmek

Rüyada Hırsız Görmek

Rüyada hırsız görmek, hayırlı yorulmayan rüyalardan biri olup genellikle hastalanmaya ve sıkıntı çekmeye tabir edilmektedir. Ayrıca çok sayıda İslam alimine göre rüyada hırsız görmek kötü ve hayırsız arkadaşa ve bu arkadaştan zarar görmeye tabir edilmektedir. Ayrıca rüyada eve hırsız girmesi, kişinin hayatındaki kötü giden aksaklıklara ve bu aksaklıklardan bir türlü kurtulamamaya da tabir olunmaktadır. Rüyada evde hırsız görmek, Bazı alimler ise bu rüyayı hayatta giden bazı sıkıntıların bir süre sonra hayra döneceğine tabir olunmaktadır.

Rüyada Hırsız Görmek İslami Anlamı

Rüyada hırsız görmek, İmam Nablusi (r.a)’e göre bu rüya hayırlı bulunmayan bir rüya olup kişinin hayatında bazı haramların yer aldığına ve bu haramlardan kurtulması gerektiği hayatını helal yollara çevirmesine tabir edilmektedir. Ayrıca çok sayıda dini yorumcu bu rüyayı kişinin yakın zamanda bir hastalığa yakalanacağına ve bundan kurtulmak için bazı çabalar saf edeceğine tabir olunmaktadır. Ayrıca çok sayıda yorumcuya göre bu rüya iş hayatında yakın zamanda yaşanacak olumsuzluklara ve tartışmalara da tabir edilmektedir.

Rüyada Hırsız Yakalamak

Rüyada hırsız yakalamak hayra yorulan rüyalardandır. Rüyada evde hırsız yakalamak, Kişinin kötü giden bazı olayları düzelteceğine ya da sıkıntı atacağına tabir edilmektedir.  Rüyada evin içinde hırsız yakalamak, Ayrıca bazı islam alimlerine göre bu rüya kişinin bir hastalıktan kolayca ve sağlıkla kurtulacağına ve hayatının sonuna kadar huzurlu ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Hırsız Kovalamak

Rüyada hırsız kovalamak ne anlama gelir? Bu rüya kişinin hayatta bazı işler kovaladığına fakat bir türlü başarı kazanmadığına tabir edilmektedir. Rüyada sokakda hırsız kovalamak, Ayrıca bazı alimlere göre ise hayırlı işlere bulaşılmadığına ve bu nedenle kişinin içinin rahat olmadığına tabir edilmektedir.

Rüyada Hırsız Dövmek

Rüyada hırsız dövmek ne anlama gelir? Bu rüya kişinin çok zor ve çetin bir hastalığa yakalanacağına fakat gücü ve çabası ile hastalıktan kurtulacağına tabir edilmektedir. Bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin kaderini değiştirecek bir olay karşısında doğru karar vereceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Hırsızın Kaçması

Rüyada hırsızın kaçması ne anlama gelmektedir. Bu rüya kişinin çevresinde bazı kötü niyetli kimseler bulunduğuna fakat bu kişilerin rüyayı görene zarar veremeyeceğine kendi kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine tabir edilmektedir. Ayrıca çok sayıda alime göre bu rüya sağlık açısından yaşanacak bazı olumsuzluklara da gelmektedir.

Rüyada Hırsızla Konuşmak

Rüyada hırsızla konuşmak genellikle kötü işle uğraşan kimselerle arkadaş olmaya ve harama ortak olmaya bu nedenle vicdan azabı çekmeye tabir olunmaktadır. Bazı alimlere göre ise bu rüya kişiye yanlış teşhis konmasın abu nedenle sıkıntı yaşanmasına fakat sonra gerçeğin anlaşılması ile yaşanacak sevince dalalet etmektedir.

Rüyada Hırsızın Kapıyı Zorlaması

Rüyada hırsızın kapıyı zorlaması kişinin yeni bir hastalığa yakalanacağına fakat başlangıç aşamasında olan bu hastalığın erken teşhis nedeniyle çabuk atlatılacağına tabir olunmaktadır. Ayrıca çok sayıda yorumcu bu rüyayı kişinin ruhsal olarak bir çöküntü yaşadığına ve çevresindeki büyüklerinin sözünü dinlemediğine tabir olunur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani