Rüyada “Rüyada Hırka Görmek” Görmek

Rüyada Hırka Görmek

Rüyada Hırka görmek ünlü alim Abdulgani İsmail El-Nablusi (r.a )’ göre her zaman hayırlı işler yapacağına ve kazançlı olacağına işaret etmektedir. Rüyada görülen hırka bu tarz rüyalar arasında hayırlı bir rüya olarak geçen güzel bir rüyadır. Rüyada hırka giymek, bu rüyayı gören kimse yakın zaman da aile ilişkilerini yoluna koyar ve güzel günlerin başlangıcını yaşar.

Rüyada Hırka Görmek İslami Anlamı

Rüyada Hırka görmek, Kirmani(r.a)’ya göre kişinin işlerinin yoluna gireceğine, işini severek yapacağına ve bu işten sürekli olarak kazanç elde edeceğine delalet eder. Rüyada hırka-i şerif görmek, İş yerin de borçların kapanmasına, işlerin açılmasına, bolluk ve bereketli günlerin geleceğine yorumlanmaktadır. Aile hayatında yaşanılacak olan güzel ve birlik dolu günleri temsil etmektedir.

Rüyada Çamurlu Hırka Görmek

Rüyada çamurlu hırka görmek iyi ve güzel şeylerin çok kısa süre içerisinde yaşanacağına rivayet etmektedir. Ünlü rüya alimi Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; her kim rüyasında çamurlu veya kirli hırka görürse sevdiği varsa kısa zaman da istemeye gelir. Sevdiği olmayan bekar kimseler için tanışacağı yeni bir hayırlı kimseyi temsil eder.

Rüyada Renkli Hırka Görmek

Rüyada renkli hırka gören kişi yakın zaman da kendisinin bile inanamayacağı güzel günler ve olaylar yaşar. Hayatında iyi yönde değişimler olur. Yeni ev sahibi olmak, ev taşımak anlamlarına da gelmektedir. Ev huzuru, eve alınacak güzel eşya gibi tasvirleri de mevcuttur.

Rüyada Yırtık Hırka Görmek

Rüyada yırtık hırka gören kimse zaman içerisinde kurtulacağı düşmanı temsil etmektedir. Rüya sahibi için hayırlı bir başlangıç, gözyaşı dökülecek sevinçli bir haber, güzel günlerin ve sağlıklı bir yaşamı temsil etmektedir. Rüyada yırtık hırka gören veya giyen bir kimse her zaman mutlu olacağı günler yaşar ve iç dünyası huzur bulur.

Rüyada Eski Hırka Görmek

Rüyada eski hırka gören kişi hayırlı kısmetleri olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kısa sürede hayırlı bir kısmetinin olacağına ve evleneceğine yorumlanmaktadır. Ömür boyu sürecek olan bu birliktelikte her zaman onu seven bir eşi olacak dara düşmeyecek mutlu bir hayatı olacağı şeklinde tasvir edilmiştir.

Rüyada Yün Hırka Giymek

Rüyada yün hırka giyen kişi için İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; kısa zaman içerisinde fazlaca elde edeceği dünya malına kavuşacağına, elde etmek istediği hayallerine kavuşacağına, muradına erip mutlu olacağını söylemiştir. Rüyasında yün hırka giyen kişi ömür boyu zorluk çekmez. Sıkıntı ve dertlerinden kurtulur. Aile içerisinde güvenli ortam, bereketli kazançları temsil eder. Aile bireyleri arasında huzuru ve birbirlerine daha çok bağlanmaları anlamını taşır.

Rüyada Hırka Giymek

Rüyasında hırka giyen kişi mutlu olacağı ve sevinçten ağlayacağı güzel ve hayırlı bir haber alır. Dünya malı kazanmak, hayırlı eş ve aniden gelecek bol miktar parayı temsil eder.

Rüyada Hırka Almak

Rüyada hırka aldığını gören kişi sağlıklı ve uzun güzel bir ömür hayatına işaret eder. Hırka alan kişi zor günlerini geride bırakır ve mutlu günlere doğru adım adım ilerler.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani