Rüyada “Rüyada Hindi Görmek” Görmek

Rüyada Hindi Görmek

Rüyada Hindi görmek, rüya sahibinin hayatında çok olumlu gelişmeler olacağına alamet eder. Rüyada hindi gören kişi, aile yaşantısında yaşadığı huzursuzluğun, gergin olan ortamın sona ermesine delalet eder. Rüyada hindi yumurtası görmek, rüya sahibinin iş yaşantısında da bütün olumsuzların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada hindi satın almak, basamak basamak mevki sahibi olmak adına yükseleceğine rivayet eder. Rüyada hindi pişirmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki arkadaşlarında ve dostluklarında birtakım karışıklığa ve huzursuzluğa yorumlanmaktadır.

Rüyada Hindi Görmek İslami Anlamı

Rüyada Hindi görmek, İmam Nablusi(r.a)’ya göre bu rüya kişinin küçük çıkarlar ve menfaatler peşinde olacağına yorumlanır. Rüyada hindi kesmek, bu sebeple de ailesinde ve çevresindeki arkadaşlarında çok büyük tepkiler alacağına delalet eder. Rüyada hindi ısırması ise, rüya sahibinin kendine büyük gelir sağlayacak olan bir iş için uğraşacağına delalet eder.

Rüyada Hindi sürüsü görmek, ayrıca çok ter dökeceği ve yüksek kazançlar elde edeceği işler yapmak olarak tabir edilir. Rüyada hindi yavrusu görmek, rüya sahibinin çevresinde kendisine rahatsızlık verip, sadece boş konuşan fakat hiç işe yaramayan kötü kişilerden kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Hindi Almak

Rüyada hindi almak, kişi kendisini çok mutlu edecek, büyük heyecan duyacak, uzun zamandan tereddüt yaşadığı ve dört gözle beklediği bir olaydan çok güzel ve çok hayırlı haberler alacağına işarettir. Hindi hayatın iyi ve olumlu yönde değişmesine yorumlanır. Aile içindeki mutsuz, gergin ve huzursuz ortam yerini daha sakin ve daha huzurlu bir ortama bırakacak anlamına gelir.

Rüyada Hindi Yemek

Rüyaya hindi yemek, rüya sahibinin yüzüne gülecek olan bir kısmettir. Rüya sahibi rüyada hindi eti yediğini görüyorsa eğer, hindi eti ile birlikte o oranda rızk ve para sahibi olacaktır. Rüyada hindi eti yediğini görenin hayatında hep güzel gelişmeler olacak demektir.

Rüyada Hindi Kesmek

Rüyada hindi kesmek, rüyayı gören kişinin çevresinde huzursuzluk olacağına ve rahatsızlık veren, boş konuşup, hiç bir işe yaramayan kişilerden kurtulacağına alamet eder.

Rüyada Hindi Öldürmek

Rüyada hindi öldürmek, günahkar olmak biçiminde yorumlanır. Rüya sahibinin büyük günahlar işleyeceğine alamettir. Hak yolundan ayrılıp hak etmediği kazançlar elde edeceğine işarettir. Ailesinin ve kendisinin haram para yiyeceğine yorumlanır.

Rüyada Hindi Eti Görmek

Rüyada hindi eti görmek, rüya sahibinin kısmetinin, ekmeğinin ve rızkının peşinde bıkmadan, yılmadan, usanmadan koşacağına ve istediği geliri elde edeceğine rivayet eder. Kısaca rüyasında hindi kovaladığını gören rızkının peşinden gidecek demektir.

Rüyada Hindi Yavrusu Görmek

Rüyada hindi yavrusu görmek, bekar biri rüyasında hindi yavrusu görürse en kısa zamanda sevdiği bir kişi ile görüşmeye başlayacağına rivayet eder. Rüyada hindi yavrusu görmeyi eğer kötü yorumlamak gerekirse rüya sahibinin ağzı gevşek, boş konuşan kişi olduğu olarak yorumlanabilir.

Rüyada Hindi Sürüsü Görmek

Rüyada hindi sürüsü görmek, kişi bekar ise gönlündeki kişiye kavuşmasının az kaldığına işarettir. Peşinde koştuğu kişi ile hayatını birleştireceğine rivayet eder. Ayrıca bu rüya; rüya sahibinin dini yönden maneviyatının düşeceğine, çevresindeki eş dost tarafında kınanacağına işaret eder.

Rüyada Hindi Yumurtası Görmek

Rüyada hindi yumurtası görmek, iş yerindeki anlaşmazlıklar ve sorunlar çözülecek, özel hayatta olan fırtınalı deniz durulacak diye yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Şehriban özbilen dedi ki:

    Rüyamda Hindinin omuzuma çıktığını gördüm ve daha sonra beni kovalıyor du

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani