Rüyada “Rüyada Hesap Görmek” Görmek

Rüyada Hesap Görmek

Rüyada Hesap görmek, heyecan ve endişe olarak tabir edilmektedir. Rüyada hesap sormak, endişe ile beklenen bir sonucu temsil eder. Rüyasında hesap ödediğini gören kişi, sakin ve soğuk kanlı davranmaya gayret etmelidir. Rüyada başkasının hesap numarasını görmek, alınan ama verilmeyen borcun ödenmesi gerektiği anlamına gelmektedir. Rüyada hesap numarası görmek, hafızası güçlü olan kişileri de temsil eder. Rüyada hesap görmek ile alakalı alimlerin dini yorumları şu şekilde olmaktadır.

Rüyada Hesap Görmek İslami Anlamı

Rüyada Hesap görmek, Cafer- Sadık (r.a) bu rüyayı; tez canlılık ve sabırsızlık ile yorumlamıştır.  Rüyada başkasının hesap sorduğunu görmek, başkasına güvenen ve onun gölgesinde yaşayan kişileri temsil etmektedir. Rüyada hesap sormak, aile içinde huzursuzluk yaşanacağı ve tartışmalar olacağının da habercisidir. Rüyada kalabalık şekilde hesap yapmak, yardım almak ve güç birliği yapmak olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Hesap Ödemek

Rüyada hesap ödemek, korkular ile yüzleşmek, sır saklamak ve gocunmak olarak yorumlanır. Rüyasında hesap ödediğini gören kişinin sırları ayyuka çıkacaktır. Rüyada başkasına hesap ödetmek, plan ve kurnazlık yapmak ile tabir edilir. Rüyada hesap ödeyen birini görmek, başkalarının sırlarına şahitlik etmek ve yardım etmek ile yorumlanır.

Rüyada Hesap Sormak

Rüyada hesap sormak, kandırılmak ve dolandırılmak olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında hesap sorduğunu gören kişi, güvendiği insanlar tarafından zarara uğratılacaktır ve bu durumdan kaynaklı tartışmalar yaşanacaktır.

Rüyada Hesap Yapmak

Rüyada hesap yapmak maddi zorluklardan kurtulmak için gösterilen çaba olarak yorumlanır. Rüyasında hesap yaptığını gören kişi, borçlarını ödemek için daha fazla çalışacaktır. Rüyada hesap yapan birini görmek, başkalarına yapılacak maddi yardımı temsil eder.

Rüyada Hesap Vermek

Rüyada hesap vermek, korkulan ve kötü kişilerin olması ile yorumlanır. Rüyasında hesap verdiğini gören kişi, çevresindeki kişilere dikkat etmelidir ve kötü olduğunu bildiği kişilerden uzak durmalıdır. Rüyada hesap veren birini görmek, başkalarına karşı verilen korku anlamına gelmektedir.

Rüyada Hesap Makinası Görmek

Rüyada hesap makinası görmek, kolay işleri seven ve tembel kişileri temsil eder. Rüyasında hesap makinası ile hesap yaptığını gören kişi, çalışmaktan kaçan ve başkaları üzerinden gelir elde eden kişidir. Rüyada başkasının hesap makinası kullandığını görmek, yanlış örnek olan aile büyükleri anlamına gelmektedir.

Rüyada Hesap Defteri Görmek

Rüyada hesap defteri görmek, verilen borçların geri alınamayacağı ile yorumlanır. Rüyasında hesap defteri gören kişi, herkese karşı iyi düşünceli olmamalı ve kendini de düşünmelidir.

Rüyada Hesap Kartı Görmek

Rüyada hesap kartı görmek, birikim yapmak ve yatırım yapmak ile yorumlanır. Rüyasında kendi hesap kartını gören kişi, yatırımları için acele etmemeli ve beklemelidir. Rüyada başkasına ait olan hesap kartı görmek, yapılan harcamaların yersiz olduğu ve maddi sıkıntıların olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Hesap Numarası Görmek

Rüyada hesap numarası görmek, zeki ve akıllı olan kişileri temsil etmektedir. Rüyasında hesap numarası gören kişi, kendini dinlemeli ve yolculuk yapmalıdır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani