Rüyada “Rüyada Hemşire Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Hemşire Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Hemşire görmek, bir yerden gelecek büyük bir paraya ya da akrabalar arasında yaşanacak miras kavgasına işaret eder. Cafer-i Sadık demiştir ki: Rüyada hemşire kıyafeti giydiğini görmek, bir yerden bir yere varmaya çalışan kişinin beyhude mücadelesine, bir hastalık sonunda belin bükülmesine işaret eder. Rüyada hemşire ile konuşmak, rüyayı gören kişinin kendini güçsüz ve yardıma muhtaç hissetmesine işaret eder.

Rüyada Hemşire Görmek İslami Anlamı

Rüyada Hemşire görmek, rüyayı gören kişinin mutsuz ve umutsuz geçen ayların sonunda telefon ile gelecek bir haber ile birlikte yeniden eski huzuruna kavuşmasına yorumlanır. Rüyada hemşire olmak, iki balkonu olan büyük bir eve taşınmasına, herkesin yardımına koşup büyük hayır duaları kazanmasına delalettir. Rüyasında bir hemşire ile bilmediği bir dilde konuştuğunu gören kişi için yurt dışına gitme imkanı doğar.

Rüyada Hemşire Olmak

Rüyada hemşire olmak derdi olanlara derman olmak için sürekli olarak mücadele veren insan topluluklarını simgeler. Rüyasında bir anda kendini hemşire kıyafetleriyle bulan kişi için anaçlık, yardımseverlik temel erdemler halini alır ve hayatını hep başkalarının iyiliği üzerine kurar.

Rüyada Hemşire Kıyafeti Görmek

Rüyada hemşire kıyafeti görmek aynı zamanda gelinlik ve kefen anlamlarına gelir. Rüyalar alemi için beyaz renkli kıyafetler hem doğum hem ölüm anlamına gelmektedir. Hemşire kıyafetinin üzerinde kırmızı bir leke gören kişi için ölüm ve cenaze söz konusu olabilmektedir.

Rüyada Hemşireyle Konuşmak

Rüyada hemşireyle konuşmak bir iş görüşmesine katılmaya, oradan verimli sonuç alamayıp başka işlere yönelmeye delalettir.

Rüyada Hemşireyle Tartışmak

Rüyada hemşireyle tartışmak bir sağlık sorunu karşısında ilaç tedavisine başlanmasına, kişinin giderek kendini daha zinde ve sağlıklı hissetmesine, beslenmesine dikkat edip sağlıklı ve kontrollü bir şekilde zayıflamasına, hasta ziyaretine gelen misafirlerden güç almasına, yeniden kendini toparlayıp ayağa kalkmasına, sağlığına kavuşur kavuşmaz adak adamasına delalettir.

Rüyada Hemşirelik Okumak

Rüyada hemşirelik okumak kişinin terfi alıp daha yüksek bir maaşa sahip olmasına ve içinde bulunduğu evin tüm sorumluluklarını üstlenmesine delalettir. Rüyasında hemşirelik okurken birinin yaralanmasına sebep olduğunu gören kişi hiç istemeden de olsa sırdaş bir dostunun kalbini kırar. Araya büyüklerin girmesiyle ikili yeniden barışır ve yollarına devam eder.

Rüyada Hemşirelik Kazanmak

Rüyada hemşirelik kazanmak sağlam ve temeli dayanıklı bir eğitim hayatının ilk adımını atmak anlamına gelir. Hemşirelik kazandığını bir kağıt üzerinden öğrendiğini gören kişi gerçek hayatında uzaklardan gelecek bir resmi evrak sayesinde mutluluk çığlıkları atacak demektir.

Rüyada Hemşirelik Yapmak

Rüyada hemşirelik yapmak anaç ruhlu bir kadının tüm mahalle ve semt tarafından sevilmesine işaret eder. Rüya sahibi yaptığı çorbalar ile evsizleri doyurur, yaptığı yardımlar ile fakirleri mutlu eder. Rüyada hemşirelik yaparak birçok insanın tedavisini üstlendiğini gören kişi gerçek yaşamda hayır duası toplayarak manevi hayatını yüce hale getirir.

Rüyada Hemşire Sevmek

Rüyada hemşire sevmek görücü usulü evlenmeye ancak bu evlilikten hiç de mutlu olmayıp karşılıklı bir şekilde anlaşarak boşanmaya delalettir. Rüyasında sevdiği hemşire tarafından hayır cevabı alıp itildiğini gören kişi gerçek hayatında çok sevdiği bir kadınla evlenir ve ömür boyu bahtiyar bir hayat sürer.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani