Rüyada “Rüyada Hayvan Avlamak” Görmek

Rüyada Hayvan Avlamak

Rüyada Hayvan avlamak, uzun mücadeleler sonucunda hak edilmiş bir mevkiye çıkmak anlamına gelmektedir. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada hayvan avlamak son derece tehlikeli bir işin üstesinden başarıyla gelmek demektir. Rüyada bir ya da birçok aslana ateş eden ve aslan tarafından kovalandığını gören kimse bir büyüğü tarafından ikaz edilecek demektir. Bu uyarılara uyması kendisi için hayırlı olacaktır.

Rüyada Hayvan Avlamak İslami Anlamı

Rüyada hayvan avlamak ve yemek, rüyayı gören bir kişiye toplu halde bir para gelecek demektir. Bu para ile hayra yönelecek ve birçok insanın hayır duasını alacaktır. Rüyasında avladığı hayvan ile konuşan kişi için hiç beklemediği yerden çok sevindirici ve bir o kadar da şaşırtıcı bir havadis gelecektir. Hayvanı can çekişirken görmek hayra alamet değildir. Avladığı hayvana yardım ettiğini gören kimse için nedamet söz konusu olabilir.

Rüyada Avlanan Ördek Görmek

Rüyada avlanan ördek görmek bolluğa, berekete, zengin bir sofraya delalettir. Rüyasında büyük bir deniz içerisinde ördek avladığını gören kimse birçok fırsat arasından kendi çıkarına ve hayrına en uygun fırsatı kazanacak demektir. Rüyasında ördek avlayıp onu pişirerek yediğini gören kimse bekarsa evlenir, evliyse bir kız çocuğu dünyaya gelir.

Rüyada Avlanan Yılan Görmek

Rüyada avlanan yılan görmek şeytanın varlığına işaret etmektedir. Rüyasında yılanı avlayıp öldürdüğünü gören kimse çok yakınındaki bir düşmanından ebediyen kurtulacak demektir. Bacaklarına dolanan bir yılanı avladığını gören kimse için maaş artışı, şan, şöhret, kalabalık bir mecliste övgüleri toplamak, terfi almak gibi olumlu anlamlar bulunmaktadır.

Rüyada Avlanan Kaplan Görmek

Rüyada avlanan kaplan görmek uzun zamandır bir hastalık ile uğraşacak olan kişinin beklediği şifaya kavuşacağı anlamına gelir. Rüyada kaplan tarafından kovalandığını gören kimse için endişe, üzüntü verici haber, kaygı, dedikodu ve vesvese gibi anlamlar bulunmaktadır. Rüyasında birden çok kaplan avladığını gören kimsenin kısmetleri çok yakın bir zamanda taşarak gelecektir.

Rüyada Avlanan Kedi Görmek

Rüyada avlanan kedi görmek miskinliğe, tembelliğe, atalete işarettir. Rüyada uyuyan bir kediyi gören kişi gerçek hayatında fırsatları kaçıracak ve pişman olacağı şeylere karışacak demektir. Rüyasında kendi evinde bir kedi avladığını gören kimse için evine kadar gelen nimeti ters tepeceği ve bunun sonuçlarına katlanması gerektiği anlamları da çıkmaktadır.

Rüyada Avlanan Aslan Görmek

Rüyada avlanan aslan görmek baba otoritesinin sarsılmasına, evlerde karışıklık çıkmasına, karı koca arasındaki şiddetli geçimsizliğe, yıkıma, felakete delalettir. Rüyada aslanı bir okla vurduğunu gören kimse için çok yakın bir zamanda sevindirici bir haber gelebilir.

Rüyada Avlanan Tavşan Görmek

Rüyada avlanan tavşan görmek beklenen iyi gelişmelerin artık yavaş yavaş geldiğine işarettir. Bu rüyayı gören kimse hayatındaki tüm olumsuzluklara karşı iyimser olmalıdır. Gelen bir telefon ya da habersiz bir misafir ile birlikte sabrın sonunda beklenen büyük ödül rüya sahibine varmak üzeredir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani