Rüyada “Rüyada Havuz Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Havuz Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada havuz görmek, rüyayı gören kimsenin, yardımsever, eli ve gönlü bol, yüce hislere sahip anlamına gelir. Rüyada havuz görmek, rüyayı görmüş olan kişinin, yardıma ihtiyacı olan birine yardım edeceği şeklinde yorumlanır. Havuzun içerisinde suyun temiz olması çok hayırlı olarak tabir edilir.

Rüyada Havuz Görmek

Rüyada havuz görmek, bu rüyayı görmüş kişilerin, kısmeti, bahtı ve şansı hep açıktır. Bu sebepten ötürü başarılı işlerde bulunacak ve hep ileri doğru gidecektir. Birey sıkıntılarından, yaşamış olduğu güçlük ve üzüntülerden tamamı ile kurtulacaktır.

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; havuz kadını temsil eder. Havuzun dolu olduğunu görmek, kişinin aklı başında olan ve hoş bir kadın ile tanışacağını simgeler. Dolu havuz içerisinden su içtiğini gören kişiler ise, bu özellikleri taşıyan kadınla evlenir.

Rüyada Havuza Girmek

Rüyada havuza girmek, rüyayı görmüş olan bireyin, bilen bireyler arasında olup, itibar kazanacağının işaretçisidir. Bu kişi insanlara yardım edecektir. Bireyin çalışkan olması ile mevki sahibi olacağına, işini en iyi tarzda yerin getireceğine böylece de şöhret kazanacağını gösterir. Rüyasında havuza gireceğini gören kişi, kendi işini kurar ve işinin patronu olarak çalışmaya başlar. Bu yüzden de çok kazanç sağlayacağı ifade edilir.

Rüyada Havuz Yapmak

Rüyada havuza yapmak, sorunlar şeklinde tabir edilir. Rüyayı görmüş olan bireyin yaşamış olduğu kötü zamanlar sebebiyle çok yorulduğuna yorulur. Problemleri çözebilmek amacı ile koşturmaktan, çare aramaktan çok bunalan bu kişinin içine kapanacağı muhtemeldir.

Rüyada Havuz Kenarında Yürümek

Rüyada havuz kenarında yürümek, rüyayı görmüş bireyin, sağlık anlamında kimi operasyonlar geçireceğine işarettir. Aynı zamanda kimi tedavi yöntemleri ve ilaçların kullanılacağına da yorulur. Bir başka tabir ise, rüyada havuz kenarında yürümek, yaşanmış olan üzüntülerin bir yakın sayesinde telafi edilmeye yorulur. Aynı zamanda bu kişi için bu rüya, iş yaşamında başarılı işler yapacağının habercisi olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Havuzda Yüzmek

Rüyada havuzda yüzmek, hayallerin suya düşeceğine, yapılmış olan emekler karşısında nankörlük görüleceğine işarettir. Rüyayı gören bireyin üzüleceğine, mutsuz olacağına, moral bozukluğu yaşayacağına da yorulur. Rüyayı gören bireyin yaşamında aniden olumsuz ve tatsız gelişmeler ortaya çıkacaktır. Birey bu vaziyete hazırlıksız yakalanacaktır.

Rüyada Havuz Temizlemek

Rüyada havuz temizlemek, hayırlı olarak tabir edilir. Olmuş problemlerin altından kalkmaya, vakit içerisinde yaşamın yoluna gireceğine ve huzurlu bir yaşam devam ettirileceğine yorulur. İşsiz olan bireylerin, yapmış olduğu başvurular kabul olacaktır. Rüyayı gören evli bireyler için, eşi ile olan problemlerden kurtularak bu sıkıntıların sona ereceğine ve emek harcanması halinde huzurlu olmaya yorulur.

Rüyada Havuza Su Doldurmak

Rüyada havuza su doldurmak, rüyayı gören bireyin hayatının güzel gittiğine işarettir. Kişi kendini mutlu etmeyi bilir. Havuzun doluyor olması, haneye bereketin geleceğinin habercisidir. Bu yüzden birey manevi anlamda çöküntü yaşayacak, bu vaziyeti de maddi durumuna etki edecektir. Bu rüyanın görülmesi şansızlık anlamına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani