Rüyada “Hastane Koridoru” Görmek

Hastane Koridoru
Rüyada hastane koridoru görmek ne anlama gelir ve İslami açıklaması nedir? Detaylar yazımızda yer almaktadır.

Rüyada hastanenin koridorunu görmek yeşeren umutlara, geleceğe dair güzel beklentilere, her şeyin iyi olmasına işaret eder. Hastane koridoru İslam alimleri tarafından olumlu yorumlanan bir rüya olmakla birlikte, rüyanın olumlu olduğundan emin olmak adına mutlaka rüya unsurlarını incelemek gerekir. Yatalak hastanın çevresinde kan olması rüyanın ızdırap anlamına gelmesine neden olur. Rüya sahibi kişi canını yakacak bir olayın içine girebilir.

Rüyada Hastane Koridoru ve Hastane Görmek

Rüyada hastanenin koridorunu ve hastaneyi görmek rüya sahibinin elindeki mal varlığını kayıp etmesi, maddi anlamda fakirleşmesi ve gücünün yok olması gibi olumsuz anlamlara işaret edebilir. Rüya sahibi eğer çalışıyor ise, patronları onu işten çıkarabilir. Rüya sahibinin işi yoksa, hayatının farklı alanlarında kayıp etmek istemediği değerli şeyleri kayıp edebilir. Bir başka yoruma göre bu rüyayı gören kişinin işleri bir türlü yolunda gitmez.

Rüyada Karanlık Hastane Koridoru Görmek

Rüyada karanlık hastanenin koridorunu görmek sağlığa zarar gelmesi, hasta olmak ve kaza geçirmek gibi olumsuz anlamlara sahiptir. Rüya sahibi dikkatsizliğinin bir sonucu olarak kaza geçirebilir, kendi ve çevresinde bulunan insanların canını yakabilir. Rüya sahibi uzun zamandan beri var olan dertlerinin su yüzüne çıktığını ve ona daha fazla rahatsızlık verdiğinin farkına varabilir.

Rüyada Hastalarla Dolu Hastane Koridoru Görmek

Rüyada hastanenin koridorunu hastalar ile dolu görmek bereketin artması, kısmet açılması, kişinin yalnızlığının son bulması gibi olumlu anlamlara sahiptir. Rüya sahibi iyi haberleri çifter çifter alacaktır. Verilecek iyi haber kişinin birinci derece akrabası tarafından olabilir. İş sahibi olanlar iyi haberi işte iken alacaklardır. Çalışmayan kişiler ise iyi haberi telefon aracılığı ile alırlar. Kişinin üzerinde iyi haberden kaynaklanan mutluluk ve huzur her zaman var olacaktır.

Rüyada Tek Başına Hastane Koridorunda Olduğunu Görmek

Rüyada hastanenin koridorunun tek başına olduğunu görmek sosyal çevredeki insanların sayısının yakın zamanda artacağı, insanların rüya sahibi kişinin işlerinin gerçekleştirmesi için yardımcı olması gibi anlamlara gelir. Rüya sahibi ekibi ile birlikte bir takım işleri yapabilmek adına adım atabilirler. Sosyal çevredeki insan sayısının artması, iş hayatına başarı olarak kişinin hayatına dönecektir.

Rüyada Hastane Koridorunda Yürüdüğünü Görmek

Rüyada hastanenin koridorunda yürüdüğünü görmek manevi değerler, kişinin sevap işlemesi, günahlardan arınmak gibi anlamlara sahiptir. Rüya sahibi kişi çevresindeki insanların iyiliğini sağlayabilmek adına, kendini feda ederek bazı girişimlerde bulunmak isteyebilir. Rüya sahibinin başka insanlardan bir beklentisi olmadan bunu yapacaktır. Kişi daha önceden işlediği günahlardan tövbe ederek uzak duracaktır. Bir diğer yoruma göre hastane koridorunda yürümek sağlığın iyi gitmesi anlamına gelir. Rüya sahibi eğer fazla kilolu ise, fazla kilolarını verecektir. Eğer uzun zamandır geçmeyen hastalığı varsa bu rüyadan sonra hastalığı şifa bulacaktır. Kişinin hayatında sağlık ile ilgili problemler son bulur. Artık can yanmaz, kişinin sağlık anlamında problemleri ona çektirmez. Kişi sağlıklı ve güzel bir şekilde yaş almaya başlar.

 Rüyada Kalabalık Hastane Koridoru Görmek

Rüyada hastanenin koridorunun kalabalık olduğunu görmek  kişinin mutlu olması, sevinci bulmak, kendini iyi hissetmek anlamlarına gelir. Rüya sahibi mutluluğu çevresinde, işinde, aşkında bulabilir. Rüya sahibi yalnızca kendi mutlu olmayacak, yaptığı anlamlı işlerler çevresindeki insanların da mutlu olmasına yardımcı olacaktır. Bazı İslam alimleri bu rüyanın özelikle kadınlar için kısmet anlamına geldiğini belirtmişlerdir. Rüya gören kadınlar kısmeti artarak hayatlarına yeni insanları alabilirler. Rüya sahipleri eğer evli iseler birlikte oldukları kişiler ile aralarında muhabbetleri artacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani