Rüyada “Hastane” Görmek

Hastane
Rüyada hastane görmek birçok insanı tedirgin edebilmektedir. Hastane görmek ne anlama gelir ve neyi ifade eder? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Rüyada hastane görmek sağlığın kayıp olması, kendini kötü hissetme anlamlarına gelir. Bu rüyanın bir çok anlamı bulunur. Bu anlamlar hem olumlu hem de olumsuz olabilir. Hastane görme rüyalarında rüyanın tam olarak anlaşılması adına mutlaka diğer rüya unsurlarını anlamak gerekir. Hastalık, kan ve acı çekme unsurlarının bulunması rüyanın olumsuz olduğu anlamına gelir. Eğer kişi hastaneden çıktığını görüyorsa, rüya hastalıktan kurtulma, sağlığına kavuşma anlamlarına gelir.

Rüyada Kırmızı Boyanmış Hastane Görmek

Rüyada kırmızı boyanmış hastane görmek acı çekmek, fiziksel anlamda sıkıntısı olmak anlamlarına gelir. Rüya sahibi kişi trafik kazası geçirebilir, sağlığına zarar verecek bir durumla karşılaşabilir. Eğer rüya sahibi kadın ise, hastalığın boyutu daha küçük olacaktır. Erkek olan rüya sahiplerinin sağlığına gelecek zarar miktarı daha büyük olur. Bu kişilerin sağlığı saha büyük boyutlarda etkilenebileceği gibi hastalık süresi de daha uzun olacaktır.

Rüyada Hastane Ziyareti Yaptığını Görmek

Rüyada hastaneyi ziyaret ettiğini görmek sevilen bir kimsenin sağlığının bozulması anlamına gelir. Rüya sahibinin annesi, babası varsa kardeşleri durumdan etkilenebilir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; bu rüyanın olumlu anlamları da bulunur. BU rüyayı gören kişi kendini fiziksel anlamda zararlara karşı daha iyi korur. Bağışıklık sistemi güçlü olur. Herkes hastalanırken, rüya sahibi hastalıklardan etkilenmez.

Rüyada Hastane ve Okul Görmek

Rüyada hastane ve okulu aynı anda görmek maddi anlamda zenginlik, refaha erme, alış gücünün artması, kişinin yaşamında rahat etmesi anlamına gelir. Hastane rüyaları genellikle sağlık ile ilgili olsa da bu rüya maddi yeterlilik ile de ilgili olabilir. Rüya sahibinin bu rüyayı görmesinden sonra işleri yolunda gitmeye başlar. Bol miktarda para kazanır. Kişinin hayatına adeta bolluk ve bereket gelmiştir. Bu bolluk ve bereket ortamı yalnızca rüya sahibini değil, aynı zaman rüya sahibinin yakınındaki insanları da olumlu yönde etkilenir.

Rüyada Hastanede Yattığını Görmek

Rüyada hastanede yattığını görmek kişinin işlere ara vermesi, dinlenme isteğinin olması, kendini desarj etmesi anlamlarına gelir. Rüya sahibi uzun zamandan bu yana yoğun bir tempo ile çalışıyor olabilir. Kişi eğer kadın ise ilişkilerinde daha yavaş gitmesi gerekebilir. Rüya sahibi erkek ise iş hayatında bir takım kararlar olması gerektiğinden daha hızlı şekilde alınıyor olabilir. Bu hız ve yoğun tempo kişinin hayatının olumsuz yönde etkilenmesine neden olacaktır.

Rüyada Sevdiği bir Kimsenin Hastanede Olduğunu Görmek

Rüyada sevdiği kişinin hastanede yattığını görmek zihinsel anlamda rahatlamanın habercisidir. Rüya sahibi zihinsel anlamda zincirlere sahiptir ve bu zincirler kırılacaktır. Rüya sahibi eğer kadın ise çocuğu, annesi ve babası ile ilişkilerinde hırçın olabilir. Bu rüyadan sonra aile ilişkileri gelişmeye başlayacaktır. Aile üyeleri ile beraber çevredeki insanlar ile olan ilişkiler de iyileşir. Bu ilişkiler rüya sahibinin hayatında hayırlı ve huzurlu yeni kapılar açar.

Rüyada Hastane Yıkılması Görmek

Rüyada hastanenin yıkıldığını görmek  çevrenin gelişmesi, sosyal bağlantıların artması, bağlantıları kullanarak güzel işler bağlamak anlamlarına gelir. Hastane yıkılırsa ve rüyada yıkılan hastaneden dumanlar çıktığı görülürse, bağlantılar arasında kopukluk olabilir. Kopuklukla r kısa süreli olacak olup, kişinin işlerinin kötü etkilenmesine neden olmayacaktır. Rüya sahibi ile işteki ekip birlikte güzel bir işe imza atacaklardır. İş yeri olan rüya sahibi iş yerinin tanıtımını yapacaklardır. Tanıtımdan sonra işler açılacak ve işlerden elde edilen gelirler kendiliğinden artacaktır. Rüya sahibi eğer hamile ise, doğacak olan çocuk sağlıklı dünyaya gelecektir. Evli çiftlerin araları düzelecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani