Rüyada “Rüyada Harita Görmek” Görmek

Rüyada Harita Görmek

Rüyada Harita görmek, deniz aşırı mesafelere gidip uzaktaki akrabalarla hasret gidermeye delalettir. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada harita çizmek, kalabalık bir yerde toplanmaya, orada konuşmacı olmaya yorumlanır. Rüyada harita almak, bol bol iltifat ve övgü kazanmaya işaret eder. Aynı zamanda rüyada harita kaybetmek ise, aç gözlü dünyevi isteklerin sonunun gelmesi ile hüsrana işaret eder.

Rüyada Harita Görmek İslami Anlamı

Rüyada Harita görmek, bu rüyayı gören kişi haritaya bakıp düşünceli kafasını sallayan kişi için iki ihtimal vardır: Ya tayini çıkar ve bilmediği bir şehre gider diye yorumlanır. Rüyada harita incelemek, memleketinden ayrılmaya ve memleketini kendi isteğiyle terk eden kimseye işaret eder.

Rüyada Haritada deniz görmek, rüyayı gören kişinin dünya nimetleri karşısında el pençe divan durup manevi hayatı terk etmesine delalet eder. Rüyada Türkiye haritası görmek, kişinin borçlanmasına ve de elindekini yitirmesine işarettir. Rüyada define haritası görmek ise, evde yapılan hesabın çarşıya uymayıp cüzdanların boşalmasına işarettir. Rüyada yol haritası görmek ve yol haritasını yırttığını gören kişi kendi elleriyle yaptığı planları bozar.

Rüyada Harita İncelemek

Rüyada harita incelemek üniversiteden mezun olup diplomayı eline almaya, peşi sıra başarılar elde edip ailenin yüzünü güldürmeye, arkadaşlar arasında girişilen bir iddiadan sonuçsuz ayrılmaya, yeni yerler keşfetmek için uçak ya da vapur kullanmaya delalettir.

Rüyada Harita Çizmek

Rüyada harita çizmek kişinin bir düğün ya da nişan töreni için süslenip püslenmesine, yeni imajlar peşinde koşmasına, şehir hayatını terk edip daha münzevi ve köy odaklı bir hayat sürmesine, hayvanlarla ilgilenmesine, çok daha az insan ile görüşüp bol bol kitap okuyarak ufkunu genişletmesine işarettir.

Rüyada Haritaya Bakmak

Rüyada haritaya bakmak kişinin gelecek planları içerisine yeni alternatifler sokmasına, anne baba onayı alıp yeni bir eve çıkmasına, ilim olarak üretici bir döneme geçmesine, dışlanmasına ama güçlü kalıp tüm düşmanları ile mücadele etmesine işarettir.

Rüyada Yol Haritası Görmek

Rüyada yol haritası görmek geçmişine bağlı yaşayan bir insanın gelecek fırsatları yeterince değerlendiremeyip yerinde saymasına yorumlanır. Rüyada yolda haritaya bakmak ise, babası tarafından evinde kovulup bir süre boyunca arkadaşlarının yanında kalmasına yorumlanır.

Rüyada Dünya Haritası Görmek

Rüyada dünya haritası görmek yeni atılımlar içerisinde olmaya, parayı bankada tutmaya, kayın valide ya da kayın peder ile yaşanacak şiddetli bir tartışmaya, bir çanta ya da bavul hazırlayıp evi terk etmeye delalettir.

Rüyada Türkiye Haritası Görmek

Rüyada Türkiye haritası görmek ülke içinde aylarca sürecek bir yolculuğa çıkmaya, çadır kurmaya, kamp yapmaya, yeni yerler keşfederek ufkunu genişletmeye, memleketin içerisinde yeni insanlarla tanışıp müşkül durumda olanlara yardım eli uzatmaya delalettir.

Rüyada Define Haritası Görmek

Rüyada define haritası görmek zengin olmak için girilen dolambaçlı yollardan hiç de kar oranı getirmeyen sonuçlar elde etmek, yasal olan yolları terk edip illegal yollara saparak başını belaya sokmak, önce karakolluk sonra mahkemelik olmak gibi anlamlara gelir.

Rüyada Atlas Haritası Görmek

Rüyada atlas haritası görmek bir öğrenci için oldukça zor geçecek bir öğrenim hayatının dönemini temsil eder. Bu rüyayı gören öğrenci derslerinden başarısız notlar alarak karnesini kötü getirebilir ve uzun bir süre boyunca ailesinin kendisine karşı duyduğu güveni yerle bir edebilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani