Rüyada “Rüyada Hap Görmek” Görmek

Rüyada Hap Görmek

Rüyada Hap görmek, genel olarak rüya sahibinin sağlığı ile ilgili problemlere yorumlansa da, moral bozukluğu ya da hane içerisinde baş gösterecek olan bir sıkıntıya da delalet eder. Dini açıdan rüyada ağrı kesici hap görmek, kişinin var olan bir sıkıntıdan dolayı üzüntü duymasına, bu üzüntülerin farklı problemleri de beraberinde getirmesine yorumlanır.

Rüyada Hap Görmek İslami Anlamı

Rüyada Hap görmek, rüya alimlerinden olan Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayla ilgili şu yorumu yapmıştır; Rüyasında kim ki hap görürse, derde derman gereken olayları yaşayacaktır. Ayrıca, dost görünümlü düşmanların yardımına da tabir edilir. Ayrıca yardım elini tutmayan kişinin özellikle maddi açıdan büyük bir sıkıntıya düşeceğine de delalet eder.

Rüyada Uyuşturucu Hap Görmek

Rüyada uyuşturucu hap görmek, rüyayı gören kimselerin sıkıntılı işlere bulaşacağına, hanesinde ve kendi özel hayatında pek çok probleme ortak olacağına yorumlanır. Ayrıca, rüya düşmanların bir anda ortaya çıkacağına ve bu düşmanlardan kötülük görüleceğine tabir edilir.

Rüyada Hap İçmek

Rüyada hap içmek, rüya sahibinin oldukça kısa bir süre içerisinde dertlerinden kurtularak, hanesine bolluk ve bereket kazandıracağına delalet eder. Özellikle, kişinin maddi anlamda bir sıkıntı içerisinde bulunmasıyla ortaya çıkan tüm problemlerin bir anda yok edilerek, büyük rızk sahibi olacağı şeklinde rüya yorumlanır.

Rüyada Hap Almak

Rüyada hap almak, rüyayı gören kimse için iki farklı şekilde tabir edilir. İlk rüya tabirinde kişinin derdi ile ilgili büyük ve mevkili kimselerden destek alacağı yönündedir. İkinci rüya tabirinde ise rüyayı gören kimsenin özelikle kendisi ya da hanesinde bulunan bir yakınının sağlıkla ilgili tüm sıkıntılarının bir anda aşılacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hap Yutmak

Rüyada hap yutmak, rüya sahibinin derdine derman olanı bulması şeklinde rüya yorumlanır. Derde derman olacak iş bir yakınından gelebileceği gibi kişinin sağlık ya da maddi sıkıntılarının ortadan kalması şeklinde de olabilir.

Rüyada Hap İçip Zehirlenmek

Rüyada hap içip zehirlenmek, kötü niyetli kişilerin kötülüklerine maruz kalmaya delalet eder. Özellikle, rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulmak için bir yakınına başvurması ve bu yakınından iyilik değil, kötülük bulması şeklinde rüya yorumlanır.

Rüyada Hap Çiğnemek

Rüyada hap çiğnemek, acele edilen bir iş sonrasında zarara uğrayacağına yorumlanır. Acele yapılan bir evlilik, tanışma, ortaklık ya da iş ilişkisi sonrasında rüya sahibinin göreceği maddi sıkıntılara delalet eder.

Rüyada Hap İçip Kusmak

Rüyada hap içip kusmak, rüya sahibinin yardım için el açtığı kişilerden gelen kötülükleri fark etmesine delalet eder. Bu yardımlar genel olarak bir düşman tarafından yapılacak olup, rüya sahibinin de bu düşmanlığı fark ederek, kötülüklerden kısa zamanda zarar görmeden kurtulmasına yorumlanır.

Rüyada Hap İçememek

Rüyada hap içememek, yapılan yardımı kabul etmemek ve bu nedenle zor duruma düşmek şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin vereceği mücadelede kendi başına olmak istemesi, güçsüzlüğünü ya da darda olduğunu belli etmek istememesi sonrasında gelen yardımları geri çevireceğine yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani