Rüyada “Rüyada Hamile Kalmak” Görmek

Rüyada Hamile Kalmak

Rüyada Hamile kalmak, bu rüyayı gören kimse yakın arkadaş çevresinden sevineceği haber alır. Rüyada hamile kalmaya çalışmak, bu rüyayı gören kişinin mutlu olacağı ve sevineceği olaylar yaşaması anlamına gelmektedir. Rüyada hamile kalmaktan korkmak, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; mal ve servetin artması şeklinde tabir edilir. Rüyada hamile kalan kimse için, bereketin fazlalaşması, borçların ödenmesi şeklinde rivayet olur.

Rüyada Hamile Kalmak İslami Anlamı

Rüyada Hamile kalmak, güzel günlerin başlangıcı ve mutlu olunacak bir hayatı simgeler. Rüyada hamile kalmak istemek, evliler için yeni çocuk haberi, bekarlar için ise alacağı bir evlenme teklifi ile hayatın değişmesi şeklinde yorumlanır. Gören kimse için eski hayatını bırakmak ve yeni adımlar atmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadınla Konuşmak

Rüyasında hamile kadınla konuşan kimse yakın zamanda çok sevineceği bir haber alır ve sevinç gözyaşlarına boğulur. Evdeki huzursuzluğun ortadan kalkması ve borçların ödenmesi şeklinde rivayet edilmiştir.

Rüyada Hamile Kadınla Sevişmek

Rüyasında hamile bir kadınla seviştiğini gören kimse geçmişte yaptığı günahlardan pişmanlık duyar ve tövbe eder. Dilediği her ne ise yakın zaman da ona kavuşur. Mutlu olacağı ve sevineceği günler yaşar.

Rüyada Hamile Kadınla Tartışmak

Rüyasında hamile kadınla tartışan kimse, suçsuz yere bir kişinin günahını alır ve bundan dolayı vicdan azabı çeker. Rüyada hamile kadınla tartışmak hane içinde tartışma yaşanması ve morallerin bozulması ancak kısa süreli olmasından dolayı kısa zaman da orta yolu bulmaya rivayet edilir.

Rüyada Hamile Kadınla Öpüşmek

Rüyasında hamile kadınla öpüştüğünü gören kimse yakın zaman içerisinde sevdikleri ile çeşitli planlar yapar. Bekar kimse için çok kısmet olmasına işaret eder. Kişinin sevildiğini anlaması ve sevdiği ile yapacağı çeşitli planlara rivayet edilir.

Rüyada Hamile Kadınla Evlenmek

Rüyasında hamile kadınla evlendiğini gören kimse yakın zaman da evleneceği ve ömür boyu mutlu olacağı biriyle tanışır. Aşk hayatında yaşanılacak olan heyecanlara ve yeni gelişmelere delalet eder. Gören kimse bir haber ve müjde alır.

Rüyada Hamile Kadınla Kavga Etmek

Rüyasında hamile kadınla kavga ettiğini gören kimse elinde olmayan sebeplerden dolayı bir suç işler ve bunun vicdan azabını duyar. Günah işlemek, iftira atmak gibi anlamları da vardır. Gören kişi için uyarı niteliği taşıdığı için dikkat edilmesi gereken rüyalar arasında yer almaktadır.

Rüyada Hamile Kadınla Birlikte Olmak

Rüyasında hamile bir kadınla birlikte olduğunu gören kimse geri dönüşü olmayan bir hata yapacağı şeklinde rivayet edilir.

Rüyada Sevgiliyi Hamile Görmek

Rüyasında sevgilisini hamile gören kimse ciddi bir yola girer ve birliktelikleri evlilik ile sonuçlanır. Evlilik için hazırlık yapmak ve sevgi ortamının artması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek

Rüyadasın da hamile kaldığını gören kimse taktir edileceği işler yapar ve çevresi tarafından hep met edilir. Evin bereketinin artması, iş hayatında başarılı olmak şeklinde rivayet edilmiştir. Temiz ve hayırlı rüyalar arasında yer aldığı için güzel bir rüyadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani