Rüyada “Rüyada Hamile Kaldığını Görmek” Görmek

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek

Rüyada Hamile kaldığını görmek, birkaç şekilde yorumlanır. Rüyayı gören genç bir kız ise, uzun bir süredir sevdiği kişi ile evlilik konusunda anlaşmaya vardıklarına yorumlanır. Aynı zamanda rüyada hamile kaldığını gören kimse, tez zamanda hayatlarını birleştirip mesut olacaklarına gösterge şeklinde yorumlanır. Yaşlı bir kadın bu rüyayı deneyimlerse, epey bir zaman boyunca çekilen ekonomik sıkıntının ve yokluğun kısa bir zaman içerisinde son bulacağına işaret eder.

Rüyada Hamile Kaldığını Görmek İslami Anlamı

Rüyada hamile kaldığını görmek, Kirmani (r.a)’ ye göre, rüyayı deneyimleyen kişinin parasının ve refah düzeyinin artacağına delalettir. Câferi Sâdık (r.a)’ a göre ise, çok beklenen bir şeyin tez zamanda elde edileceğine işarettir. Akabinde bolluk içinde yaşam sürdürüleceğine delalet edilir. Rüyayı deneyimleyen kişi bir erkek ise, gizli tuttuğu sırların ortaya çıkmasından dolayı çok korktuğuna ve bu durum gerçekleşirse çok üzüleceğine tabir edilir.

Rüyada Hamileyken Bebek Emzirmek

Rüyada hamileyken bebek emzirmek, şayet bu kişi sizseniz gerçek yaşamda da hamileyseniz o zaman bebeğinizin oldukça sağlıklı olacağına yorumlanır. Eğer hamile değilseniz bebek arzu ettiğinize ve bir türlü muradınıza eremediğinize ama kısa zaman içerisinde arzunuz’un gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Hamileyken İlişkiye Girmek

Rüyada hamileyken ilişkiye girmek, ilişkiye girdiğiniz kişinin kim olduğuna göre farklı yorumları içerisinde barındırır. Rüyada hamile kişi eşiyle ilişkiye girerse, maddi kazancının artacağına; yabancı biriyle ilişkiye girerse çevresinde ona fesatlık güden birilerinin varlığına işaret eder.

Rüyada Hamile Kadınla Konuşmak

Rüyada hamile kadınla konuşmak, kişinin iş hayatında elde ettiği başarıları ile yüceltileceği, takdir olunacağı, övgü dolu sözler işiteceği ve bu sayede arzu ettiği kariyer için bir basamak daha çıkmış olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadına Yardım Etmek

Rüyada hamile kadına yardım etmek, sevilen bir kişinin karşılaştığı problemden kurtulmasına yardımcı olunacağına, bahtının yaşanacak olan kötü bir hadise yüzünden tamamen kapanacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Hamile Kadının Ölmesi

Rüyada hamile kadının ölmesi, hiç beklemediği bir anda oldukça güzel fırsatlar bulunacağına, bol kazançlı olan işlere girileceğine delalet eder.

Rüyada Hamile Kadın Öpmek

Rüyada hamile kadın görmek, rüyayı gören kişinin çok hayırlı haberler alacağına ve çok sevineceğine, rüya sahibinin emeklerinin boşa çıkmayacağına ve yüzünün güleceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, konforlu ve mesut bir hayat süreceğine ve arzusunun gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Hamile Kadının Gelinlik Giymesi

Rüyada hamile kadının gelinlik giymesi, zulüm çekerek elde ettiği güzel bir istikbale, çektiği sıkıntıların ardından özlem duyduğu yüksek mertebeye, huzurlu ve mutlu günlere delalet olarak yorumlanır.

Rüyada Hamile Kalmak İstememek

Rüyada hamile kalmak istememek, hayali kurulan şeyin gerçekleşmesinin zorlaşacağının, imkânları seferber etmenin ve yeni yollar aramanın gereğine işarettir.

Rüyada Hamile Kalan Birini Görmek

Rüyada hamile kalan birini görmek, meslek hayatında ve aile yaşamında yaşanacak çok büyük dertlerden dolayı endişe duymaya ve problemlerin daha da büyümesinden ötürü farklı yollara girip üzüntü yaşamaya işaret edilir. Bu rüya bazen de farklı yorumlanabilir. Bu rüya, kişinin arzu ettiğine ulaşması ve arzularının hayata geçmesi şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Hamile Kalmaya Çalışmak

Rüyada hamile kalmaya çalışmak, işlerinde çok iyi mertebelere gelmiş insanlar ile tanışılacağına, sorunların ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile büyük projeler gerçekleştirileceğine delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani