Rüyada “Rüyada Hamile Kadın Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Hamile Kadın Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Hamile kadın görmek, rüya yorumlayanların genel görüşlerine göre rüyayı gören kişinin hayatında yaşanacak olan sürpriz olaylara işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyada hamile kadının doğum yaptığını görmesi müjdeli haberlere, hayırlı olaylara, mutluluk getirecek olan adımlara alamet eder. Rüyada hamile kadının bebek emzirmesini görmek, rüyayı gören kişinin evlat sahibi olma hayallerinin gerçekleşeceğine de rivayet edilir.

Rüyada Hamile Kadın Görmek İslami Anlamı

Rüyada Hamile Kadın görmek, İslam alimlerine göre de rüyada hamile kadın görmek farklı olarak yorumlanmıştır. İmam-ı Nablusi’ye göre, bir kişinin kendini rüyasında hamile olarak görmesi, sorumluluk sahibi olduğuna delalet eder. Ebu Said’ül Vaiz (r.a) ise bu rüyayı bir erkek görür ise yaşayacağı üzüntülere işaret edeceğini söylemiştir. Eğer kadın görür ise karnın büyüklüğüne göre mal elde edileceğine yorar. Rüya tabir eden alimlerden birisi olan Kirmani de bu alimler ile aynı düşünceye sahiptir.

Rüyada Birini Hamile Görmek

Rüyada birini hamile görmek, eğer hamile olan kadını tanımıyor ise üzüntüye uğrama, bunalıma veya gizli işler yapmaya işarettir. Rüyanın nasıl görüldüğüne bağlı olmaktadır. Fakir bir kişi bu rüyayı gördüğü zaman işleri yoluna girer ve kazancını ikiye katlayacağı döneme giriş yapar.

Rüyada Kardeşini Hamile Görmek

Kişi rüyasında kardeşini hamile olarak görür ise, kardeşinin maddi ve manevi olarak sıkıntılı olduğuna işaret eder. Bu tabire göre kardeşinin gerçekte hamile olmak gibi bir düşüncesinin olmaması halinde yorumlanır. Aksi olarak bu rüya, kardeşinin gerçek hayatta hamile olacağına dair müjde de olabilir.

Rüyada Hamile Kadının Karnına Dokunmak

Rüyada hamile kadının karnına dokunmak atılacak olan adımlar ile çok büyük kazançlar elde edileceğine yorumlanır. Aynı zamanda hiç beklenmeyen olayların olacağına, dargınlıkların ve kırgınların son bulacağına, başarılı işlere girileceğine yorulur.

Rüyada Hamile Sanatçı Görmek

Rüyada hamile sanatçı görmek, daha iyi imkanlara sahip olunacağına, bolluk, bereket ve zenginliğe yorulur.

Rüyada Hamile Sevgili Görmek

Rüyada hamile sevgili görmek, gerçek hayatta sevgili ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, onun ile mutlu bir evlilik yapılacağına işaret eder.

Rüyada Hamile Sanılmak

Rüyada hamile sanılmak, evli olan kişiler için bebek istiyor ise yakın zamanda bebek sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Hamile Kadın Karnı Görmek

Rüyada hamile kadın karnı görmek, genel olarak şan, şöhret ve mal mülke yorumlanır. Rüyada görülen hamile kadının karnı ne kadar büyük ise kişinin eline o kadar para geçer.

Rüyada Hamile Kadınla İlişkiye Girmek

Rüyada hamile kadınla ilişkiye girmek, sırların açığa çıkması sebebi ile dostlar arasında kavga ve çekişmelerin, yaşanmış olan bütün dertlerin ardından nihayete ereceğine işaret eder. Dostların arasındaki sağlıklı ilişkinin tekrar oluşacağına yorulur.

Rüyada Anneyi Hamile Görmek

Rüyada anneyi hamile olarak görmek, kişilerin hayatında yeni başlangıçlara, olumlu gelişmelere işaret eder. Ayrıca kişinin iş hayatında güzel fırsatlar yakalayacağına ve hayırlı gelişmeler olacağına işaret eder. Yani, rüyanın görüldüğü şekle göre yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani