Rüyada “Rüyada Hamile Bayan Görmek” Görmek

Rüyada Hamile Bayan Görmek

Rüyada Hamile bayan görmek, darlıktan sonra bolluğa, sefaletten sonra zenginliğe, haksızlıklardan sonra kutlu zafere işaret eder. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada hamile bayan gören kimse, doğacak yeni umutların kabul görüp rüya sahibini mutlu etmeye yetecek ölçüdedir.

Rüyada Hamile Bayan Görmek İslami Anlamı

Rüyada Hamile bayan görmek, üç farklı yerden üç olumlu haber alır. Rüyada Hamile bayanın elinden tuttuğunu gören kişinin bir erkek evladı olur. Hamile olan kardeşiyle tartıştığını gören kimse gerçek hayatında anne babasıyla ters düşecek tutum ve davranışlara sebep olur. Hamile kızı ile birlikte eşinin aynı sofrada yemek yediğini gören kimse gerçek hayatında bolluğa, berekete ve sefahate kavuşur.

Rüyada Bekarken Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada bekarken hamile olduğunu görmek hayırdan çok şerre işaret eder. Rüya sahibi iffetine zeval getirecek davranışlarda bulunarak önce ailesinin sonra toplumun tepkisini çeker.

Rüyada Kızının Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kızının hamile olduğunu görmek torun kadar müjdeli bir haber ile birlikte hayatının seyrinin tamamen değişmesine işaret eder. Hamile kızı ile birlikte bir sokak boyunca koştuğunu gören kimse evlatlarından da torunlarından da hep hayırlı ameller görür.

Rüyada Başkasının Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada başkasının hamile olduğunu görmek kişinin merak ettiği ilme, mücadelesini verdiği zafere erişmesi demektir. Hiç tanımadığı birinin hamile olduğunu öğrendiğini görmek ise uzaktan gelecek olan haber ile birlikte hane halkı içinde dahil olmak üzere sevinmeye işaret eder.

Rüyada Akrabanın Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada akrabanın hamile olduğunu görmek maldan, mülkten olmaya işaret eder. Eğer görünen akraba yakın ise yokluk, uzak ise bereket anlamına gelir. Rüyasında hamile akrabası ile bilmediği bir dilde konuşan kişinin kız yeğeni olur.

Rüyada Karısının Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada karısının hamile olduğunu görmek gerçek hayatında iş ve sosyal yaşamda ileriye dönük adımların atılması demektir. Çok yakın arkadaşlarından biri rüya sahibine yeni bir ortaklık teklif edebilir. Rüyasında hamile karısını hastaneye yetiştirmeye çalışan kişinin ocağına telaş ve hayal kırıklığı dolar.

Rüyada Hamile Olan Kardeşini Görmek

Rüyada hamile olan kardeşini görmek kişinin uzun süredir özlemini çektiğini muradına ermesi anlamına gelir. Hamile olan kardeşini kundak sürerken gören kişinin çil çil altınları ve parlak bir geleceği olur.

Rüyada Hamile Olan Arkadaşını Görmek

Rüyada hamile olan arkadaşını görmek uzaklardan bir haber almaya delalettir. Bu haber ile birlikte kişi kısa süreliğine de olsa memleketinden uzaklaşabilir. Hamile olan arkadaşını karşıdan karşıya geçirdiğini gören kişi bahtsızlık sürecinden kurtulup hayırlı bir döneme girer.

Rüyada Tanıdık Hamile Kadın Görmek

Rüyada tanıdık hamile kadın görmek bir dostun iftirasına, alayına, sert eleştirilerine ve hakaretlerine maruz kalmaya delalettir. Rüyasında tanıdık hamile kadının kaybolduğunu ve kendisine adres tarifi sorduğunu gören kimse gerçek hayatta yetim ve dullara yardım ederek cennetlik kullardan biri olur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani