Rüyada “Rüyada Güverte Görmek” Görmek

Rüyada Güverte Görmek

Rüyada Güverte görmek, birbirinden değişik pek çok anlama sahiptir. Rüyaya görülen gemi güvertesi, diğer bölümlerinin ve diğer olayların da yorum yapılması için dahil edilmesi gerekir. Rüyada yat güvertesi gören kimse için, aile ya da akraba ziyareti yapılacağına, yola çıkılacağına delalet eden bu rüya hasretlik çekilecek bir döneme girileceğinin işaretidir.  Rüyada güvertede oturmak ise, hasret ve özlem sonrasında sevilen kimselere kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada Güvertede olmak, rüya sahibi şansını kendisi yaratacaktır. Rüyada güverte temizlemek, açılacak olan yeni kapıların büyük bir kariyer fırsatı sunacağına işaret etmektedir. Rüyada güverteyi su basması ise, kısaca bu rüya Kafa karışıklığı ve iç huzurunun bozulması gibi sorunlarla karşılaşacağı manasına gelir. Bununla beraber rüyada pis güverte görmek ve pis bir ortama şahit olmak mantıksız, yanlış kararlar verme, yaptıklarından pişmanlık duyma gibi olayların ortaya çıkacağını da işaret eder.

Rüyada Güverte Görmek İslami Anlamı

Rüyada Güverte görmek, ticaret yapanların gelecek zamanlarda değişiklik yapmadan yollarına devam ettikleri halde istedikleri sonuca ulaşacaklarını müjdelemektedir. Aynı şekilde rüyada güverte görmek uzaktan gelecek iyi bir haberi de ifade eder. Zaaflara yenik düşmek nefse hakim olamamak, mantıksız, tuhaf ve yanlış kararlar almak ve yaptıklarından pişmanlık duymak manasına da gelmektedir. Her türlü görevi düzgün bir biçimde yerine getirmenin iç huzurunu yaşayacak olmaya, bütün insanlar tarafından fark edilecek adımlar atmaya yorumlanır.

Rüyada Güverte Temizlemek

Rüyada güverte temizlemek, zaaf, tutku ve nefsin kontrolü altında olan kişilerin hayatlarını çok büyük ölçüde değiştireceklerini, kendileriyle ilgili olaylarda yakınlarından destek göreceklerini tabir eder.

Rüyada Güvertede Oturmak

Rüyada güvertede oturmak, kişinin özgürlüğünü kazanmak ve ispat etmek için birtakım sınavlara gireceğini ve bu sınavlardan geçeceğini delalet eder. Bu dönem içinde kendine dost olanları daha iyi kavrayacağını bildirir.

Rüyada Güvertede Olmak

Rüyada güvertede olmak, güvertede olan kişinin oğlu olur ve evliliği karşılıklı saygı çerçevesinde ilerler. Alınacak bazı kararlar rüya sahibini her ne kadar geriye götürse de ilerleyen zamanda bu kararlar daha iyi bir sıçrama yapabilme olanağı yaratacak demektir.

Rüyada Pis Güverte Görmek

Rüyada pis güverte görmek, kafa karışıklığına, iç huzurun bozulacağına, kişinin yaşantısındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek adına çaba harcayacağına alamettir.

Rüyada Güverteye Çıkmak

Rüyada güverteye çıkmak, rüyayı gören kişi hasta ise hastalığından kurtulup şifa bulur. Yine bu rüya kişinin belirsizliklerle dolu bir yaşam süreceğini, anlamsız bir sürece gireceğini, sevdikleriyle arasına mesafe koymasına, yalnız ve tek başına bir dönem geçireceğini de ifade eder.

Rüyada Gemi Güvertesi Görmek

Rüyada gemi güvertesi görmek, kişinin karşısına güzel fırsatlar çıkaracağı ve bu fırsatları güzel bir biçimde değerlendireceği ile yorumlanır. Rüya sahibinin maddi kaynaklarının çoğalacağı ve geçim sıkıntısından kurtulacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Yük Gemisi Görmek

Rüyada yük gemisi görmek, rüya sahibinin rüyasında yük gemisi görmesi çok büyük bir sevinç yaşayacağına işaret eder. Elinin bollaşacağı, kesesinin ağırlaşacağı anlamına gelir. Kişinin hayatın tüm nimetlerinden faydalanacağına alamet eder.

Rüyada Kamara Görmek

Rüyada kamara görmek, geçmişe ya da birine duyulan özlemin kısmi olarak zaman zaman artacağına, kişinin sürekli geçmişle gelecek arasında sıkışıp kalmasına tabir eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani