Rüyada “Rüyada Güvenlik Görmek” Görmek

Rüyada Güvenlik Görmek

Rüyada Güvenlik görmek, kişinin kendisini, ailesini ve mallarını güvence altına alması, bunun için geniş imkanlara sahip olması, her zaman destekçilerinin olması, hiçbir zaman da zor durumda kalmaması demektir. Rüyada güvenlik görevlisi görmek devlet dairesinde bir iş yapmak ve bu işte iyi bir yere gelmek, kademe atlamak demektir. Rüyada güvenlik görevlisi olmak, biriyle tatsızlık yaşamak, ondan tehdit almak ve o kişi ile ara ara bazı sürtüşmelerin sürmesi demektir. Bu tatsızlıktan kurtulmak için sukuneti korumak ve durumun kendiliğinden hallolmasını beklemek en yerinde karar olacaktır.

Rüyada Güvenlik Görmek İslami Anlamı

Rüyada güvenlik görmek, kişinin bazı korkularının olması, her daim bir şey olacakmış gibi bazı şeyleri takıntı yapması, fazlasıyla tedbir alarak hayatı kendisi için zorlaştırması demektir. Rüyada güvenlik görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; korunmak, saklanmak demektir.

Rüyada Güvenlik Olmak

Rüyada güvenlik olmak, kişinin kendine çok güvenmesi ve bu sebeple bazen riskli işlere girmesi, fazlaca cesur davranarak kendini de çevresinde zor duruma sokması olarak yorumlanır.

Rüyada Güvenlik Kamerası Görmek

Rüyada güvenlik kamerası görmek, birçok şeyi araştırmak, irdelemek ve aydınlatmak demektir. Kişi, kafasındaki şüpheleri gidermek ve önüne o şekilde bakmak için bazı şeyleri ortaya çıkaracaktır. Bu da kendisi için çok hayırlı olacak demektir.

Rüyada Güvenlik Görevlisi Görmek

Rüyada güvenlik görevlisi görmek bekar kimseler için helal süt emmiş hayırlı bir kısmet bulmak demektir. Evli olan kimseler için ise iyi komşular edinmek, güzel insanlarla dostluklar kurmak, bu insanlarla karşılıklı fikir alışverişi yapmak ve onlardan faydalanmak demektir.

Rüyada Güvenlik Kıyafeti Görmek

Rüyada güvenlik kıyafeti görmek, iş değiştirmek, daha iyi bir yerde işe girmek demektir. Kişi eğer iş yerindekiler sebebiyle sorun yaşıyorsa, ya da patronları kendisine karşı kötü davranıyorsa, bu işten ayrılarak çok daha iyi bir işe girecek ve daha huzurlu olacaktır. Bu sebeple bunaldığı yerde ısrarla kalmamalı, iş değişikliği konusunda açık olmalıdır.

Rüyada Güvenlik İşine Girmek

Rüyada güvenlik işine girmek, geçim sıkıntısı yaşayan kişilerin kendilerini çok rahatlatacak hayırlı bir haber almaları, derin bir nefes alarak şansın yüzlerine gülmesi olarak açıklanabilir.

Rüyada Sahil Güvenlik Görmek

Rüyada sahil güvenlik görmek, bir yerden gelecek hayırlı bir habere ve çok sevinmeye işarettir. Bu haber bazen bir evlilik haberi bazen de bir bebek haberi olabilir. Özel yaşantısında birinden haber bekleyen kişi de bu alanda haberler alarak bir teklif durumu yaşayabilir.

Rüyada Bayan Güvenlik Görmek

Rüyada bayan güvenlik görmek, iyi niyetli bir kadına işarettir. Bu rüyayı gören kişi eğer bekar bir erkek ise mükemmel bir kadın ile evlilik yapacaktır. Şayet bir kadın bu rüyayı görüyorsa anne, teyze gibi bir aile büyüğünden çok büyük bir destek alacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani