Rüyada “Rüyada Gümüş Görmek” Görmek

Rüyada Gümüş Görmek

Rüyada Gümüş görmek, birçok şekilde tabir edilmektedir. Rüyada görülen gümüş, değerli ve saygı gören kişileri delalet eder. Rüyada gümüş yüzük görmek, iyi eş ve iyi akraba ilişkileri ile ifade etmektedir. Rüyada gümüş görmek ile ilgili alimlerin İslami yorumları şöyle olmuştur.

Rüyada Gümüş Görmek İslami Anlamı

Rüyada Gümüş görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı; saygınlık ve itibar kazanan erkek ile yorumlamıştır. İbni Şirin (r.a) Rüyada gümüş kolye görmeyi, iyi evlat ve eştir demiştir. İmam Nablusi (r.a) Gümüş küpe görmek, değerli mal sahibi olmaktır yorumunu yapmıştır. Rüyada gümüş kolye takmak, mal sahibi olunacağının habercidir. Rüyada gümüş temizlenmesi, helal para ile alınmış mal ile de yorumlanmaktadır. Rüyada gümüş yüzük takmak, söz ve nişan kesmek olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Gümüş Takmak

Rüyada gümüş takmak, kadın için eş ya da evlat. Erkek için ise, yüksek makam ve mevki anlamına gelmektedir. Rüyada gümüş takılması, başarılı olunacak işlerin yapılacağı ile tabir edilir. Rüyada başkasına gümüş takmak, gönül zenginliği ve iyi niyet olarak anlamlandırılır.

Rüyada Gümüş Temizlemek

Rüyada gümüş temizlemek, mala verilen değer anlamına gelmektedir. Rüyasında gümüş temizlediğini gören kişi, mallarına düşkün olan kişidir. Rüyada gümüş temizleyen birini görmek, zor ve emek isteyen işlerden çalışan eş anlamına gelmektedir.

Rüyada Gümüş Tepsi Görmek

Rüyada gümüş tepsi görmek, söz anlamına gelir. Rüyada gümüş tepsi görülmesi, hayırlı işlerin olacağı ile tabir edilmektedir. Rüyasında gümüş tepsi gören kişi, hayırlı bir iş için haberci olacaktır. Rüyada gümüş tepsi almak, sevilen ve ağır konukların ağırlanması ile sohbet anlamına gelir. Rüyada gümüş tepsi görmek, resmi makamlarda yapılacak kısa konuşmalar ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Gümüş Yüzük Görmek

Rüyada gümüş yüzük görmek, erkek anlamına gelmektedir. Evli bir kadın rüyasında gümüş br yüzük görmüş ise, erkek çocuğa sahip olacaktır. Rüyada görülen gümüş yüzük, eşine sadık ve ailesine düşkün erkeği de delalet etmektedir.

Rüyada Gümüş Kolye Görmek

Rüyada gümüş kolye görmek, başarılı olmak ile yorumlanır. Rüyasında gümüş kolye taktığını gören kadın, sevilen ve değer gören bir kadındır. Rüyasında gümüş kolye taktığını gören bir erkek, iş hayatında yükselecektir ve saygı görecektir.

Rüyada Gümüş Bilezik Görmek

Rüyada gümüş bilezik görmek, meslek sahibi olmayı delalet eder. Rüyasında gümüş bilezik gören kişi, isteklerine arzularına ulaşacak olan kişidir. Rüyada gümüş bilezik takmak, büyüklük gösteren ve affedici olan kişileri temsil etmektedir.

Rüyada Gümüş Takı Görmek

Rüyada gümüş takı görmek, hediye almak ve vermek olarak tabir edilir. Rüyasında gümüş takı taktığını gören kişi, sevdiği birinden hediye alacaktır. Rüyada başkasının gümüş takı taktığını görmek, başkasına hediye almak anlamına gelmektedir.

Rüyada Gümüş Tabak Görmek

Rüyada gümüş tabak görmek, zengin ve zengin kişiler ile yapılacak anlaşma olarak yorumlanır. Rüyasında gümüş tabaktan yemek yediğini gören kişi, zengin olacak ve rahat bir hayat yaşayacaktır. Gümüş tabak, samimiyetten doğacak sorunları da delalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani