Rüyada “Rüyada Gül Görmek” Görmek

Rüyada Gül Görmek

Rüyada gül görmek, çok hayırlı rüyalardan biri olup haber ya da güzel günlere dalalet etmektedir. Ayrıca çok sayıda islam alimine göre bu rüyayı gören kişinin kısa süre içinde bir kız evladı olur. Ya da bazı alimlere göre bu rüya peygamber hasreti olarak değerlendirilmektedir. Rüyada gül görmek, ayrıca mutlu ve huzurlu bir hayat geçirilecek bir kadına da yorulmaktadır.

Rüyada Gül Görmek İslami Anlamı

Rüyada gül görmek, bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin bir kadını öpmesi ya da aşık olması olarak ta tabir edilmektedir. Kişinin yakın zamanda bir haber ya da mektup almasına ve bundan sonra çokça mutlu olmaya da dalalet etmektedir. Bazı alimlere göre ise bu rüya sonunda eve bir misafir gelir ve bu misafir ile eve de bolluk gelmiş olur.

Rüyada Gül Almak

Rüyada gül almak ne anlama gelir? Bu rüya genellikle aşka ve sevdaya yorulmaktadır. Ayrıca gül almak ahlaklı ve iyi niyetli dostlara da yorulmaktadır. Bazı alimlere göre ise kişinin dost meclisinde sevilen ve sayılan biri olduğuna bu nedenle takdir göreceğine tabir olunur.

Rüyada Gül Koklamak

Rüyada gül koklamak gülün gonca olması durumunda genç ve güzel bir kızla evlenmeye daha fazla açmış bir gül görmek ise daha önce evlenmiş bir kadınla evlenmeye dalalet etmektedir. Ayrıca bazı yorumculara göre bu rüya kişinin en kısa sürede bir kız evladı olacağına da tabir edilir.

Rüyada Gül Kokusu Duymak

Rüyada gül kokusu duymak bazı dini yorumculara göre peygamber hasreti olarak tabir edilmektedir. Öyle ki kişinin Allah dostu olduğuna ve peygamber efendimizi çok sevmesi nedeniyle sürekli onu andığına da tabir olunur.

Rüyada Gül Dikmek

Rüyada gül dikmek hayırlı ve şerefli bir kız evlat yetiştirmeye ve onu gelin etmeye tabir edilir. Bazı alimler bu rüyayı ahlaki olarak değerlendirmekte olup rüyayı görenin güzel ahlak sahibi bir insan olduğuna ya da böyle bir kadın ile kısa süre içinde bir evlilik yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada Gül Toplamak

Rüyada gül toplamak kısa süre içinde çok sayıda haber alınacağına ve bu haberlerin büyük çoğunluğunun güzel haber olacağına tabir edilmektedir. Ayrıca bu rüya kişinin hayatını güzel idame edeceğine ailesine ve çevresine güler yüzlü ve sevimli bir insan olduğuna da tabir edilmektedir.

Rüyada Gül Koparmak

Rüyada gül koparmak hayra yorulmayan bir rüya olup kişinin doğru yoldan şaşmasına yanlış arkadaşlıklar kurmasına tabir edilir. İmam Nablusi (r.a)’e göre bu rüya çok hayırlı bir rüya olup rüya sahibinin yakın zamanda kısmetinin bol miktarda artacağına yorulmaktadır.

Rüyada Gül Vermek

Rüyada gül vermek genellikle babalar için kız vermeye ya da aile içinden bir genç kızın yakın zamanda evlilik yapmasına tabir olunur. Ayrıca hacca gitmek isteğine ve bu isteğin kısa süre içinde gerçek olacağına da yorulmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani