Rüyada “Rüyada Gözlük Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Gözlük Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Gözlük görmek, rüya sahibinin tüm yaşantısına ait ne var ise bunları tüm çıplaklığı ile göremeyeceğine işaret etmektedir. Bu rüyanın bir başka yorumu ise, rüyayı gören kişinin gözlerine bir perde ineceği ve bu yüzden dostunu düşmanını ayırt edemeyeceğidir. Bunun bir sonucu olarak da, kişinin var ise düşmanları bundan faydalanır iken, kişi olaylardan zarar görecektir. Kirmani(r.a) rüyada gözlük görmek dini anlamda ise, rüyayı gören kişinin hayatında onu çok fazla kullanan insan olduğu anlamı olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Gözlük Görmek İslami Anlamı

Rüyada gözlük görmek, İslam alimlerinden İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki; iyi niyetinden ve merhametinden faydalanacak olan kimselere yorumlanır. Rüyada gözlük camı gören kişi kısa zamanda yaşayacağı olaylara isyan ve sitem edecek ve bunun sonucunda da mutsuz günler kapısında olacaktır.

Rüyada Gözlük Takmak

Rüyada gözlük takmak, rüyayı gören kişinin hayatında onu her zaman kötülüklerden koruyan, ona hayatı ile ilgili gerekli durumlarda yol gösteren kişiye işarettir. Rüyada gözlük taktığını görmek, aynı zamanda rüyayı gören kişiye tüm bilgi, beceri ve tecrübelerini aktararak onun gelişimine katkıda bulunan bir kişinin varlığından söz edilmektedir.

Rüyada Gözlük Bulmak

Rüyada gözlük bulmak, kişinin hiç beklemediği bir anda ve hiç beklemediği bir yerden kişiyi oldukça şaşırtacak bir ve de aynı zamanda sevindirecek bir haber alacağı şeklinde yorumlanmaktadır. İslami yorumcu Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyada gözlük bulmak kişinin eğer maddi durumu kötü ise kısa sürede maddi durumunun düzeleceğine hatta zenginliğe kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada Gözlük Camı Görmek

Rüyada gözlük camı görmek, kişiyi bekleyen zor günlerin yakında gerçekleşeceğine dair yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi, umutlarını kaybedecek, eski neşesi ve mutluluğunda azalma olacak, kişinin kendisine olan güveninde azalma görülecek şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Gözlük Kırmak

Rüyada gözlük kırmak, rüyayı gören kişinin başına bazı aksilik ve talihsiz durumlar geleceğine yorumlanır. Rüyada kırılan gözlük görmek, aynı zamanda da kişiye bu durumlardan kurtulması için kimsenin yardımcı olmayıp, tüm dert ve sıkıntılarından kendi kendine kurtulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Güneş Gözlüğü Görmek

Rüyada güneş gözlüğü görmek, rüyayı gören kişinin hayatında bulunan tüm insanlara. Gereğinden fazla güvendiğini ve bu yüzden çok fazla darbe yediğini gösteren bir rüyadır. Bu sebepten dolayı bu rüyayı gören kişi, bu saatten sonra hayatında attığı tüm adımların öncesinde pek çok kez düşünüp öyle ilerleyeceği, bir işe atılmadan tekrar tekrar bu işi gözden geçireceği olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Gözlük Takan Birisini Görmek

Rüyada gözlük takan birisini görmek, kişinin yakın zaman içerisinde hayatında büyük mutluluk yaşayacağı güzel şeyler göreceği anlamına gelmektedir. Bazı yorumcular tarafında ise bu rüya, kişinin işinde istediği yerlere geleceğine işarettir. Hayalini kurduğu kariyer hedefine kısa süre içerisinde kavuşacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Renkli Gözlük Görmek

Rüyada renkli gözlük görmek, kişinin hayatında yaşadığı tüm kötü olayların ve sağlık problemlerinin biteceğine delalet eder. Bu rüya aynı zamanda, kişinin hayatının beklediğinden de güzel olacağı zamanların yaklaştığı, hayatında yepyeni bir sayfa açıp yeni arkadaşlıklar hatta dostluklar kuracağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani