Rüyada “Rüyada Görümce Görmek” Görmek

Rüyada Görümce Görmek

Rüyada Görümce görmek, rüyayı görenin ailesinde annesinden ve babasından ve tüm yakınları tarafından hakarete ve aşağılanmaya uğrayacağına işaret eder. Rüyada görümce ve kızını görmek, bunun nedeninin de utanılacak bir hareket yapmasının neden olacağına yorumlanır. Rüyada görümce ile kavga ettiğini görmek, ayrıca bu rüyayı gören kişinin yakında araba ya da ev alıp bunu yatırım olarak kullanacağına ve güzel para kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Görümcenin ağladığını görmek, ancak yaptığı yatırımların yanında çalışan bir kişinin yapacağı bir hata yüzünden çok büyük zararlara uğramasına yorumlanır. Rüyada görümce ve elti görmek, kendisinden yardım isteyen birine içinde bulunulan kötü durumlar nedeni ile yardım edilemeyeceğine yorumlanmaktadır. Bir başka yoruma göre ise, rüyada görümce ve oğlunu görmek, kişiye yeni sıkıntıların gelmesine bir işaret olarak tabir edilir.

Rüyada Görümce Görmek İslami Anlamı

Rüyada Görümce görmek, genelde iyi bir şekilde yorumlanmayan bu rüya, kişinin aile ve yakınlarında kavgalar, tatsızlıklar yaşayacağına delalet eder. Rüyada görümce ile konuşmak, kişinin hakkında dedikodular çıkacağına, hayatında birçok kargaşalar yaşayacağına işaret etmektedir. Kirmani (r.a)’a göre ise rüyada görülen görümce, eşle yaşanılacak bir olumsuzluğa yorumlanmaktadır.

Rüyada görümce ve kaynana görmek, rüyayı gören kişinin kazandığı paranın artmasının yanında özellikle çok sevdiği kişilerden büyük zararlar görmesine yorumlanır. Rüyada görümce ve kocasını görmek, sıkıntılarından çıkmak için aradığı yolların daha da büyük sıkıntılara gebe olmasına da yorumlanabilmektedir. Rüyada görülen görümce, hayırlı olacak bir arkadaşlığa, güzel mutluluklara, kişinin alnının teriyle kazanacağı altın gibi maddi takılara, toplum içerisinde güzel bir hayata yorumlanır.

Rüyada Görümce ile Konuşmak

Rüyada görümce ile konuşmak, sıkıntılı olan rüya sahibinin yaşamının düzelmesine yorumlanır. Sıkıntılarla dolu, karmaşık ve gergin günlerinin biteceğine ve hayatın yavaş da olsa yüzüne gülmeye başlayacağına yorumlanır.

Rüyada Görümce ile Kavga Etmek

Rüyada görümce ile kavga etmek, kendisinin ya da başkasının görümce olması fark etmeksizin rüya sahibinin rüyayı gördüğü günün berbat denilebilecek kadar çok kötü geçeceğine yorumlanır. Tüm olumsuzluklar üst üste binerek sıkıntıları çoğalacaktır.

Rüyada Görümce ile Tartışmak

Rüyada görümce ile tartışmak, kişinin hayatında esenlik ve mutluluğun hüküm süreceğine, özellikle aile yaşantısında mutlulukların gelmesine ve bu mutlulukların çok uzun zaman boyunca devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada Eski Görümce Görmek

Rüyada eski görümce görmek, hiç yorulmadan elde edilecek olan bir mala, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, verilen bir sözün tutulacağına, çok kazanç getirecek olan bir işe başlanmasına yorumlanıyor.

Rüyada Görümceye Gitmek

Rüyada görümceye gitmek, kişinin başında olan yaşadığı problemlerin dağ kadar büyümesine, maddi kayıplar yaşanmasına yorumlanır. Zor günlerin kapı olmasına ancak bu sıkıntıların geçmesinin ardından tutulacak dileklerin gerçekleşip güzel bir hayata kavuşulmasına, kişinin karamsarlıklarından kurtulacağına da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Görümce Olmak

Rüyada görümce olmak, hakkınızda yapılan dedikodular olduğuna ve bu dedikodular nedeniyle üzüntü yaşayacağınıza yorumlanabilmektedir.

Rüyada Görümcenin Kızını Görmek

Rüyada görümcenin kızını görmek, kişinin başarılı olmasına, kötü gidişatın sona ereceğine, yaşamın şahsına sunacağı yeni olaylar ile tüm hayatının baştan sona kadar değişmesine delalet eder. Çok sakin yaşayacağı bir hayatının olmasına, sıkıntılarla karşılaşsa da bu sıkıntılarından sıyrılabilecek gücü bulacağına, çalışma hayatına atılarak makamının yükselmesine yorumlanabilir.

Rüyada Görümce Dövmek

Rüyada görümce dövmek, kişinin yapacağı ticari girişimlerle maddi kazançlarının yoluna girmesine, ancak iş yaşamında büyük sıkıntıların ve zor zamanların kapısında olduğuna, işte yaşayacağı kavgalar olmasına yorumlanır. Ancak kişi tüm bunlara rağmen hiçbir şekilde eksiklik hissetmeyecek ve moralini yüksek tutacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani