Rüyada “Rüyada Göndermek” Görmek

Rüyada Göndermek

Rüyada Göndermek, haber vermek ile tabir edilir. Rüyada bir şeyleri göndermek, taşınmak ve şehir değiştirmek ile de yorumlanır. Rüyada göndermek yardım etmek ve haber vermek anlamına gelir. Rüyada göndermek ile alakalı alimlerin İslami açıklamaları şu şekildedir.

Rüyada Göndermek İslami Anlamı

Rüyada Göndermek, Kirmani (r.a) Rüyasında bir şeyleri gönderdiğini gören kişi için, paylaşan ve esirgemeyen kişidir demiştir. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyasında bir şey gönderdiğini gören kişi, haber vermeye çalışan kişidir yorumunu yapmıştır. Rüyasında tanımadığı birine selam gönderen kişi, gönül bağı kurmak istediği kişiye açılacaktır. Rüyada öpücük göndermek, söz söylemek ve hakaret etmek ile de yorumlanır.

Rüyada Mektup Göndermek

Rüyada mektup göndermek, haber ulaştırmak ile yorumlanır. Rüyasında mektup gönderdiğini gören kişi, kötü haberler alacaktır. Rüyada mektup göndermek, resmi ve devlet ile alakalı işler ile de tabir edilir. Rüyada birinden mektup almak, para almak ile yorumlanır. Rüyasında mektup yazıp gönderen kişi, devletten ve devlet adamlarından yardım isteyecektir.

Rüyada Kargo Göndermek

Rüyada kargo göndermek, mal saklamak ve korumaya çalışmak ile yorumlanır. Rüyasında kargo gönderdiğini gören kişi, hediye alacak ve çevresindeki insanları mutlu edecektir. Rüyada kargo göndermek, miras saklamak ve başkasına ait olan bir şeyi sahiplenmek ile tabir edilir.

Rüyada Para Göndermek

Rüyada para göndermek, borç vermek ile yorumlanır. Rüyasında para gönderdiğini gören kişi, çevresinde ki maddi zorluk çeken kişilere yardım edecektir. Rüyada birine para göndermek, söze itimat etmek ve görmeden bir mal satın almak ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Hacca Göndermek

Rüyada hacca göndermek, hayırlı işlere vesile olmak ile yorumlanır. Rüyasında tanıdığı kişileri hacca gönderdiğini gören kişi, hayır duası alan ve büyükleri tarafından sevilen kişidir. Rüyasında tanımadığı insanları hacca gönderdiğini gören kişi, yardım sever ve paylaşımcı kişidir. Rüyada birilerini hacca göndermek, hayırlı işlere vesile olacak aile büyüğü ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Selam Göndermek

Rüyada selam göndermek, hatırlatma yapmak ile yorumlanır. Rüyasında tanıdığı birine selam gönderdiğini gören kişi, beklentilerini hatırlatmaya çalışan fakat direk olarak söylemekten çekinen kişidir.

Rüyada Askere Göndermek

Rüyada askere göndermek, vazife ile tabir edilir. Rüyasında oğlunu askere gönderdiğini gören kişi, evladından yanan emin olan kişidir. Rüyasında babasını askere gönderdiğini gören kişi, ailesinden ayrı yaşayan ve onları özleyen kişidir. Rüyasında sevgilisini askere gönderdiğini gören kişi, ilişkisinde sorun yaşayacak ve ayrılık kararı alacaktır.

Rüyada Fotoğraf Göndermek

Rüyada fotoğraf göndermek, kanıt ve ispat ile yorumlanır. Rüyasında fotoğraf gönderdiğini gören kişi, kendini aklamak için kanıt arayan kişidir. Rüyada fotoğraf göndermek, özlem ile de tabir edilmektedir. Rüyada fotoğraf çekip göndermek, kanıt toplamak ile de yorumlanır.

Rüyada Öpücük Göndermek

Rüyada öpücük göndermek, sevgi gösterisi ile yorumlanır. Rüyasında tanıdığına öpücük gönderen kişi, kırdığı kişilerin gönlünü almak için çabalayacaktır. Rüyasında tanımadığı birine öpücük gönderdiğini gören kişi, kendini iyi olarak göstermeye çalışan kişidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani